Top 10 – Epické skladby od Two Steps from Hell

Two Steps from Hell je americká produkčná spoločnosť so sídlom v americkom Los Angeles. Táto spoločnosť bola založená v roku 2006 Thomasom Bergersenom a Nickom Phoenixom. Obaja skladatelia pochádzajú z Nórska a ich cieľom bolo vytvoriť firmu špecializujúcu sa na skladanie hudby pre filmy a reklamu.

Zvoľ top desiatku

(1)

Heart of Courage

Heart of Courage je orchestrálna skladba z albumu Legend, ktorá sa vyznačuje využitím chorálov a sláčikových nástrojov. Inštrumentálne prevedenie skladby bolo nahrané českým orchestrom.

(1)

Victory

Skladba Victory je tretím track-om z albumu Battlecry zloženého Nickom Phoenixom. Skladba sa vyznačuje chorálovými stopami a pianovým sólom.

(1)

Sun

Sun je skladba z druhého albumu nórskeho skladateľa Thomasa Bergersena z roku 2014. Chorálne časti inštrumentálnej skladby naspievala Merethe Soltvedt.

(0)

Protectors of the Earth

Protectors of the Earth alebo Invincible je desiata skladba z albumu Legend od skupiny 2 steps from Hell. Album bol vydaný v roku 2010.

(0)

Star Sky

Star Sky je 26 skladba z druhého disku albumu Battlecry od skupiny 2 steps from Hell. Tento album bol vydaný v roku 2015.

(0)

Archangel

Skladba Archangel spolu so skladbou Invincible sú najpopulárenejšie demo nahrávky skupiny 2 steps from hell.

(0)

Impossible

Skladba Impossible bola vydaná v roku 2018 v rámci Albumu Legacy nahraného v Japonsku.

(0)

Strength of a Thousand Men

Strength of a Thousand Men je desiata skladba z albumu Archangel od Thomasa Bergersena. Album bol vydaný v roku 2011.

(0)

Evergreen

Evergreen je desiata skladba z albumu Vanquish od nórskeho skladateľa Thomasa Bergersena. Skupina 2 steps from hell vydala tento album v roku 2016.

(0)

Blackheart

Blackheart je deviata skaldba z albumu SkyWorld vydaného v roku 2012. Skladbu Blackheart zložil Thomas Bergersen.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com