Vlastná potlač na mieru

U nás nájdeš všetko pod jednou strechou. Navrhni si vlastné tričká, mikiny, hrnčeky, dekoračné vankúše, tašky a rôzne iné darčekové predmety jednoducho a rýchlo!

Si iba tri kroky od vytvorenia vlastnej potlače na tričko

Nečakaj a vytvor si vlastné tričko s pomocou nášho šikovného online kreátoru. Užívateľské prostredie nášho editora je vcelku jednoduché a tvoriť návrhy v ňom ti prinesie kopu zábavy! Ak chceš prekvapiť svojich známych originálnym tričkom, na našej stránke si ho môžeš jednoducho navrhnúť priamo podľa tvojich predstáv. V prípade, že nemáš žiadny geniálny nápad a ani čas na tvorbu trička, potom si môžeš vybrať návrh z nášho obchodu. S radosťou ti ho pomôžeme upraviť alebo ti vytvoríme potlač na tričko podľa tvojich inštrukcií. Na čo ešte čakáš. Využi príležitosť a vytvor si úžasné tričko na mieru, ktoré si vždy rád kedykoľvek oblečieš!

1. VYTVOR SI VLASTNÉ TRIČKO ALEBO INÝ PRODUKT

Náš obchod ponúka široký sortiment produktov od dámskych / pánskych / detských tričiek, hrnčekov, dekoračných vankúšov, mikín až po nákupné tašky alebo podložky pod myš.

2. NAHRAJ VLASTNÝ OBRÁZOK ALEBO ZVOĽ UŽ NAVRHNUTÝ MOTÍV

Pri návrhu trička si môžeš vybrať zo širokej kolekcie ilustrácií a textov nachádzajúcich sa v našom obchode alebo si navrhni vlastnú tlač na tričko. Nezáleží na tom, ktorú možnosť si zvolíš, radi ti pomôžeme s návrhom tvojho trička.

3. ODPREZENTUJ SVOJE VLASTNE VYTVORENÉ TRIČKO

Na koniec, po úspešnom navrhnutí a zaplatení trička, ti expresne odošleme balík priamo domov, aby si si čo najskôr užil obliekanie tvojho vlastne navrhnutého trička. Ak máš na nás viac otázok, neváhaj prejsť na stránku kontakt a poslať tvoj dotaz.

Vytvor si vlastné tričko s originálnym motívom

Naši zákazníci milujú navrhovanie vlastných produktov v našom online kreátore. Tvorbu vlastnej potlače zvládne ktokoľvek. Stačí kliknúť na tlačidlo obrázok a vložiť tvoju fotku, ilustráciu, naskenovaný obrázok alebo dizajn vytvorený v grafickom editore do kreátoru. Následne môžeš pridať text kliknutím na tlačidlo text a usporiadať alebo vyrovnať vložené položky podľa tvojich predstáv. Vďaka naším moderným strojom sme schopní potlačiť hocijaké motívy, ktoré si navrhneš. V prípade akýchkoľvek dotazov nás môžeš osloviť prostredníctvom kontaktného formuláru. Naša zákaznícka podpora je pripravená zodpovedať na akúkoľvek tvoju otázku, poprípade ti pomôcť s návrhom tvojho trička.

Povedali o nás

ALENA K.

„Obchod Argo vrelo doporučujem. Majú kvalitné tričká a potlač vyzerá dobre. Objednala som si takisto vankúš a darčekový hrnček. Darčeky urobili veľkú radosť. Tovar bol dobre zabalení a objednávka rýchlo spracovaná a dodaná.„

UMBRELLAFF

„Potrebovali sme upraviť náš grafický dizajn s tým, že sme požiadavku napísali do poznámky a následne nám bol predložený nový grafický návrh. Komunikácia s obchodom bola výborna a rýchla. Určite doporučujem kúpu. Majú veľmi zaujímavý a veľký výber tovaru.„

JANKA S.

„Pomerne široký sortiment produktov na stránke a výborná kvalita potlače s možnosťou platiť pomocou PayPalu. Ak budem do budúcnosti premeškať nad návrhom ďalšieho trička tak určite využijem tento obchod.„