Top 10 – Najlepšie sladké pánske parfémy

Milujete vôňu cukru, vanilky, karamelu či iných sladkostí? Chcete nájsť parfum, ktorý má spĺňať vaše požiadavky? Sladké parfumy sú vône, v ktorých dominuje sladký tón, ako napr. ovocný, kvetinový alebo orientálny. Sú ideálne na to, aby ste svojej vôni dodali trochu tepla, pohodlia ale aj zábavy. Sú tiež skvelé na prilákanie pozornosti a hlavne komplimentov. Ako si však pri takom množstve sladkých parfémov na trhu vybrať ten najlepší pre vás? V tomto článku vám predstavíme 10 najlepších a najpopulárnejších sladkých parfémov vôbec:

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

Versace Blue Jeans

Versace Blue Jeans je klasický sladký parfém pre mužov uvedený na trh v roku 1994. Je to vôňa dodávajúca mužom mladosť, kombinuje ovocné, kvetinové ale aj drevité tóny. Vrchné tóny tvoria bergamot, citrón, aníz a bazalka. Stredné tóny sú jazmín, ruža, levanduľa, šalvia a heliotrop. Základné tóny tvoria vanilka, fazuľa tonka, pižmo a céder. Parfém je univerzálny a cenovo dostupný, ktorý možno nosiť v každom ročnom období a pri každej príležitosti.

Card image cap
(1)

Antonio Banderas Blue Seduction

Antonio Banderas Blue Seduction je moderný a svieži sladký parfém pre mužov, dostal sa na trh v roku 2007. Je to svieža ovocná vôňa, ktorá zachytáva esenciu zvádzania a čaro charizmy. Vrchné tóny tvoria bergamot, melón a mäta. Stredné tóny sú muškátový oriešok, kardamón, morská voda a jablko. Základné tóny tvoria ambra, dubový mach, pižmo a drevité tóny. Antonio Banderas Blue Seduction je osviežujúci parfém pre mužov, ktorí sa chcú cítiť sexy, mužne a zábavne. Možno ho nosiť v lete a cez deň.

Card image cap
(0)

Ralph Lauren Polo Black

Ralph Lauren Polo Black je sofistikovaný a elegantný sladký parfém pre mužov. Je to drevitá a korenistá vôňa, v ktorej sa miešajú exotické tóny. Ralph Lauren Polo Black je rafinovaný a mužný parfém, ktorý možno nosiť v zime a v noci.

Card image cap
(0)

Pomegranate Noir – EDC

Jedinečný a tajomný sladký unisex parfém. Ovocná a korenistá vôňa vytvárajúca kontrast. Vrchné tóny tvoria granátové jablko, malina, slivka, melón a rebarbora. Stredné tóny sú klinček, ružové korenie, jazmín, ruža a konvalinka. Základné tóny tvoria guajakové drevo, céder, pačuli, pižmo a ambra. Granátové jablko Noir je podmanivý a zaujímavý parfém, ktorý možno nosiť počas jesenných večerov.

Card image cap
(0)

DIOR Sauvage EdP

DIOR Sauvage EdP je populárny a sladký parfém pre mužov znásobujúci charizmu. Vyniká svojou orientálnou a drevitou vôňa, ktorá vyžaruje sebavedomie a eleganciu. Vrchnú nótu tvorí bergamot. Strednú nótu tvorí muškátový orech. Základné tóny sú vanilka, jantár a santalové drevo. DIOR Sauvage EdP možno nosiť počas jarných sviežich dní.

Card image cap
(0)

JIMMY CHOO MAN

JIMMY CHOO MAN je moderný a štýlový sladký parfém pre mužov s aromatickou a ovocnou vôňov. Vrchné tóny tvoria levanduľa, mandarínka a medový melón. Stredné tóny sú pelargónia, ananásový list a ružové korenie. Základné tóny sú pačuli, semiš a jantárové drevo. Ide o osviežujúci a zvodný parfém, ktorý môžete nosiť počas letných dní.

Card image cap
(0)

Boss No. 6 Bottled

Boss No. 6 Bottled je klasický a univerzálny sladký parfém pre mužov uvedený na trhu ešte v roku 1998. Je to drevitá a korenistá vôňa, ktorá balansuje sofistikovanosť a mužnosť zároveň. Vrchné tóny tvoria jablko, bergamot, slivka a citrón. Stredné tóny sú škorica, mahagón, karafiát a pelargónia. Základné tóny sú vanilka, santalové drevo, céder, vetiver a olivovník. Je to nadčasový a elegantný parfém, ktorý možno nosiť v každom ročnom období a pri každej príležitosti.

Card image cap
(0)

Paco Rabanne - 1 Million

Paco Rabanne - 1 Million je extravagantný sladký parfém pre mužov. Ide o zmes orientálnej a koženej vôni, ktorá symbolizuje bohatstvo a luxus. Vrchné tóny sú grapefruit, mäta a červený pomaranč. Stredné tóny sú ruža, škorica a korenie. Základné tóny sú koža, ambra, pačuli a drevité tóny. Vhodný najmä na nosenie počas chladných nocí zimy.

Card image cap
(0)

Cool Water Man - Davidoff

Cool Water Man je osviežujúci a povzbudzujúci sladký parfém pre mužov, ktorý bol uvedený na trh ešte v roku 1988. Je to osviežujúca a aromatická vôňa oceánu vo fľaštičke. Vrchné tóny tvoria: morská voda, mäta, levanduľa, koriander a rozmarín. Stredné tóny sú santalové drevo, jazmín, neroli a pelargónia. Základné tóny sú pižmo, dubový mach, céder, tabak a jantár. Ide o parfém skvelý na letné dni.

Card image cap
(0)

FERRARI Scuderia Black EdT

FERRARI Scuderia Black EdT je športový sladký parfém pre mužov, s osviežujúcou ovocnou a citrusovou vôňou, ktorá má odrážať vášeň a rýchlosť značky Ferrari. Vrchné tóny tvoria limetka, bergamot, červené jablko a slivka. Stredné tóny sú kardamón, škorica, ruža a jazmín. Základné tóny sú céder, ambra, pižmo a vanilka. Je to živý a energický parfém, ktorý možno nosiť najmä počas jarných dní.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com