Top 10 – Najlepšie obchody na internete s hudobnými nástrojmi

Nový hudobný nástroj je poväčšinou dôležitým rozhodnutím pre ľudí, ktorí milujú hudbu. Nájdenie správneho hudobného vybavenia nie je jednoduché, keďže tento typ tovaru má veľké kvalitatívne rozdiely a stojí značnú sumu peňazí. V dnešnej dobe je možné takmer, všetko objednať online s expresným doručením na konkrétnu adresu, takže v tomto zozname nájdete výber najlepší predajcov s hudobnými nástrojmi.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

Muziker

Muziker je moderný medzinárodný obchod s obrovským množstvom produktov zameraných na aktívne trávenie voľného času. Eshop Muzikeru v súčasnosti slúži zákazníkom z 31 krajín. Popri internetovom obchode prevádzkujú aj sieť fyzických obchodov, 12 kamenných predajní s rôznou špecializáciou.

Card image cap
(1)

Augustinus

Eshop Augustinus má na výber viac ako 15-tisíc produktov v oblasti hudobných nástrojov a príslušenstva. V ich ponuke nájdete akordeóny, klarinety, flauty, gitary, digitálne piana, husle, violy, kontrabasy, harmoniky atď....

Card image cap
(1)

MelodyShop

Vďaka širokej ponuke si v MelodyShope dokáže vybrať úplne každý a to aj bez ohľadu na to, či je hudba jeho koníčkom či prácou. MelodyShop poskytuje záručný a pozáručný servis hudobných nástrojov, ozvučovacej techniky alebo štúdiových zariadení.

Card image cap
(1)

eHudobniny

Na Ehudobninách môžete kúpiť gitary, klávesy, bicie, perkusie, dychové, sláčikové alebo klávesové nástroje. Ehudobniny prevádzkujú svoji činnosť od roku 2009 s cieľom získať čo najväčšie množstvo spokojných zákazníkov.

Card image cap
(0)

Amigas

Amigas má v ponuke veľké množstvo rôznych druhov hudobných nástrojov od renomovaných značiek. Okrem predaja ponúka servis určitých hudobných nástrojov. Vďaka spokojnosti zákazníkov je eshop overený heurékou.

Card image cap
(0)

Big music

Big music ponúka predaj gitár, basgitár, bicích, klávesových alebo orechestrových nástrojov. Big Music poskytuje hudobnú poradňu pre tých čo sa nevedia rozhodnúť pri výbere ich hudobného nástroja. Okrem iného nájdete na ich stránke tiež bazár so staršími hudobnými nástrojmi.

Card image cap
(0)

Alza

Alza ponúka všetky druhy hudobných nástrojov od strunových cez samozvučné až po dychové či elektronické, pričom jednotlivé hudobné nástroje disponujú bohatou ponukou príslušenstva.

Card image cap
(0)

Eplay

Eshop s hudobnými nástrojmi Eplay poskytuje svoje služby od roku 2002 a za ten čas získal tisíce spokojných zákazníkov. V rámci eshopu Eplay môžete zbierať vernostné body, ktoré vám poslúžia na získanie rôznych zliav. Pri nákupe nad 99€ máte dopravu zdarma.

Card image cap
(0)

Edur

Edur ponúka široký sortiment hudobných nástrojov. Majiteľom eshopu je bubeník skupiny Tublatanka, ktorý sa rozhodol zúročiť svoje skúsenosti s hudbou a hudobnými nástrojmi. Edur ponúka dopravu zdarma nad 100€.

Card image cap
(0)

Nay

Nay ponúka široký sortiment hudobných nástrojov od klavírov, bicích, fláut alebo gitár. Nay je dôveryhodný maloobchodný predajca s elektronikou, čiže si môžete byť istý, že s vašou objednávkou nebudú žiadny problémy.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com