piatok, 12 apríla, 2024
ÚvodNakupovanieTop 10 - Najlepšie internetové obchody s mobilnými telefónmi

Top 10 – Najlepšie internetové obchody s mobilnými telefónmi

Mobilný telefón je elektronické zariadenia slúžiace na komunikáciu medzi ľuďmi. Smartfóny sú predmetom pravidelného vývoja, čiže ak chcete kráčať s dobou, tak je dobré poznať vhodného dodávateľa pre toto užitočné zariadenie. Dobrý predajca mobilov aby mal ponúkať kvalitné a originálne telefóny za dobrú cenu spolu s bezproblémovým záručným a pozáručným servisom. Uvedený zoznam je tu pre vás, aby vám pomohol s výberom.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(2)

Alza

Alza ponúka všetky druhy telefónov od inteligentných až po tlačidlové, s operačným systémom android alebo iOS od apple. V rámci eshopu si tiež môžete zakúpiť bazárové telefóny s ročnou záručnou dobou za výhodnejšiu cenu.

Card image cap
(1)

Nay

Spoločnosť NAY a.s. je jedným z najväčších maloobchodných predajcov elektroniky na Slovensku. V ich ponuke mobilných telefónov nájdete dotykové smartfóny, ako aj klasické tlačidlové verzie mobilov vhodné napríklad pre seniorov.

Card image cap
(1)

MobilPC

MobilPC je slovenský internetový obchod, ktorý pôsobí na trhu od roku 2001 a zameriava sa na predaj spotrebnej elektroniky. MobilPC ponúka množstvo mobilných telefónov za férovú cenu spolu s odborným poradenstvom v prípade, ak sa neviete rozhodnúť.

Card image cap
(1)

SunnySoft

Eshop SunnySoft sa špecializuje najmä na mobilné telefóny, ale v rámci ich obchodu môžete nakúpiť aj iný druh tovaru. Väčšinu mobilných telefónov drží SunnySof skladom, čiže objednávky expeduje do druhého dňa po celej SR. Mobilný telefón si môžete dať buď poslať kuriérom alebo vyzdvihnúť na jednej z predajní.

Card image cap
(0)

Datart

Datart je slovenský a český maloobchodný predajca, ktorá sa zameriava na spotrebnú elektroniku. V ponuke má všetky značky a druhy telefónov, z ktorých si určite vyberiete ten pravý pre vás.

Card image cap
(0)

MobilMarket

MobilMarket má v ponuke nepoužívané a originálne zabalené mobilné telefóny za výhodné. Na trhu pôsobí už vyše 6 rokov a 99% tovarov má skladom, čiže váš mobilný telefón bude odoslaný do 24 hodín. Mobilmarket ponúka možnosť platby na splátky.

Card image cap
(0)

AndreaShop

Andrea Shop pôsobí na trhu od roku 1993 a je prakticky jedným z prvých spoločností na Slovensku zameraných na distribúciu elektroniky. Ich eshop ponúka najmodernejší mobilné telefóny od svetových značiek, ktoré si môžete kúpiť v hotovosti alebo na splátky.

Card image cap
(0)

Mall

Mall ponúka klasické alebo smart telefóny od väčšiny známych výrobcov mobilných telefónov. Objednávku v rámci Mallu si môžete vyzdvihnúť na viac ako 1 500 výdajných miestach po celom Slovensku. Okrem slovenskej republiky pôsobí Mall aj v Česku, v Poľsku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvátsku.

Card image cap
(0)

Servisnamobil

Servisnamobil ponúka opravu mobilných telefónov prostredníctvom 100℅ overených náhradných dielov. V ponuke majú nové, aj použité mobilné telefóny, príslušenstvo k nim, náhradné diely či napríklad smart hodinky.

Card image cap
(0)

Váš Mobil

Eshop Váš Mobil je overený predajca mobilných telefónov s množstvo pozitívnych recenzií od svojich zákazníkov. Okrem predaja smartfónov ponúkajú tiež ich opravu a servis, odblokovanie alebo výkup starých mobilov.

ARGO
ARGOhttps://www.argo.sk
Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com
PODOBNÉ PRÍSPEVKY

POPULÁRNE PRÍSPEVKY

ORIGINÁLNA POTLAČ