Top 10 –  Najlepšie eshopy, kde kúpite krmivá a chovateľské potreby pre domáce zvieratá

Internetové obchody s chovateľskými potrebami sú vyhľadávaným miestom pre ľudí, ktorí vlastnia psa, mačku alebo iné domáce zviera. V rámci týchto eshopov máte možnosť nakúpiť krmivá pre vašich domácich miláčikov, hračky, liečivá, tréningové sady, odpočívadlá, klietky, prepravky, obojky alebo nástroje na starostlivosť zubov, očí, srsti a pozúrov zvieratka. Uvedený výber eshopov s chovateľskými potrebami zahŕňa len overených predajcov.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

SuperZoo

Super zoo pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008 a momentálne prevádzkuje vyše 70 predajní s plochou 22-tisíc metrov štvorcových. Na ich eshope nájdete tovar najmä od popredných svetových a európskych značiek. V prípade akýkoľvek nejasnosti môžete použiť online chat na superzoo stránke.

Card image cap
(1)

Fera

Eshop Fera predáva kvalitné krmivá a chovateľské potreby od českých značiek. Výrobky, ktoré nespĺňajú vaše očakávanie môžete vrátiť do 40 dní. Zakúpený tovar je starostlivo naskladnený a doručený v čo najkratšej dobe, aby ste mali viac času na vášho domáceho miláčika.

Card image cap
(0)

Spokojnýpes

Internetový obchod Spokojnýpes bol založený v roku 2005 a od tej doby ponúka kvalitné krmivá a chovateľské potreby pre domáce zvieratá. V prípade ak sa neviete rozhodnúť pre vhodné krmivo, tak tím pracovníkov z eshopu spokojnýpes vám určite pomôže.

Card image cap
(0)

ProfiZoo

Na PROFIZOO.SK nájdete široký výber chovateľských potrieb a krmív pre náročných zákazníkov. S 20-ročnou tradíciou firmy si môžete byť istý, že v rámci nákupu budete spokojní. Profizoo získalo v roku 2021 ocenenie shop roku od Heureky.

Card image cap
(0)

Royalpets

Royalpets ponúkajú prémiovú kvalitu krmív a chovateľských potrieb. V rámci ich eshopu kúpite takmer čokoľvek pre psy, mačky, hlodavce alebo vtáky. Nechýba odporná online podpora, vernostné zľavy alebo doprava zdarma.

Card image cap
(0)

AraZoo

AraZoo je výborný eshop, v ktorom nakúpite väčšinu veci zameranú na starostlivosť o psy, mačky, hlodavce, vtáky, rybyčky alebo kone. Okrem krmív môžete v eshope nakúpiť za dobrú cenu nádoby na krmivá, postieľky, hračky alebo kozmetiku pre domáce zvieratá.

Card image cap
(0)

Mall

Mall je internetový obchod so širokým sortimentom výrobkov medzi, ktoré patria tiež krmivá a chovateľské potreby pre domáce zvieratá. V ich ponuke nájdete všetko pre psy, mačky, malé zvieratá, vtáky, kone, akvaristiku alebo teraristiku.

Card image cap
(0)

AbcZoo

V skladových priestoroch AbcZoo sa nachádza vyše 20 000 produktov. AbcZoo ponúka rýchle dodanie tovaru od 24-48 hodín. Eshop AbcZoo funguje od roku 2009 a chovateľské potreby dodáva do viacerých EU krajín ako Česko, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Slovinsko, Rumunsko, Nemecko. internetový obchod AbcZoo je pravidelne oceňovaný na Heuréke.

Card image cap
(0)

Krmiva

Eshop Krmiva ponúka chovateľské potreby pre všetky druhy zvierat. Pri objednávke nad 70€ máte dopravu zadarmo a pokiaľ bývate v okolí Košíc a vykonáte objednávku do 13:00, tovar vám doručia ešte v daný deň.

Card image cap
(0)

OBI

V OBI máte šancu zarezervovať chovateľské potreby a krmivá online a následne si ich vyzdvihnúť na predajni. Predajňa OBI zaručuje bezplatné vrátenie peňazí. Cez ich eshop si máte možnosť skontrolovať dostupnosť daného tovaru vo vašej predajni.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com