Top 10 –  Najlepšie ehopy s autokozmetikou

Autokozmetika je sada produktov špeciálne zameraných na čistenie, obnovu a ochranu interiéru a exteriéru vozidla. Ak chcete, aby vaše auto vyzeralo ako nové, tak tento stav môžete zabezpečiť nákupom kvalitných voskov, šampónov, čističov, odstraňovačov, alebo leštiacich produktov.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(2)

Autostore

Predajňa Autostore ponúka autokozmetiku zameranú na ochranu plastových, gumených, chrómových alebo kožených častí auta. V carstore môžete nakúpiť na splátky, pričom ich tovar je expedovaný do 24 hodín.

Card image cap
(1)

Alza

Alza je chorobne známy obchod, v rámci ktorého nakúpite prakticky čokoľvek, čiže niet divu, že v ich ponuke je aj autokozmetika. Vyberať si môžete z rôznych voskov, oživovačov plastov, pien rozpúšťajúcich usadeniny a iných produktov.

Card image cap
(1)

Filtre a Oleje

Internetový obchod Filtre a Oleje má v ponuke autokozmetiku pre každú časť auta. Ak vám záleží na vzhľade vášho vozidla, tak v tomto eshope nájde všetky prostriedky pre jeho starostlivosť. V roku 2021 eshop Filtre a Oleje získali ocenenie shop ruku na Heureke .

Card image cap
(1)

CarStore

Carstore eshop s autokozmetika ponúka produkty od renomovaných značiek ako Versaco, Meguiars, Autoglym alebo Shiny Garage a Work Stuff. Carstore sa snaží rozširovať ponuku svojich produkov o nové značky, ktoré sú dôkladne vyberané s dôrazom na kvalitu a účinnosť.

Card image cap
(1)

Q-Parts

V Q-Parts eshope si môžete vybrať autokozmetiku podľa použitia alebo výrobcu. V rámci použitia hovoríme o autokozmetike pre exteriér alebo interiér auta. Q-Parts poskytuje osobný odber na predajni zadarmo alebo doručenie tovaru kuriérom do dvoch dní.

Card image cap
(0)

Aolej

Internetový obchod AOLEJ.sk je obchod s autokozmetikou overený Heurékou a asociáciou pre elektronické obchody. Aolej expeduje objednávky v rámci jedného dňa ak je tovar na sklade.

Card image cap
(0)

Olejcentrum

Eshop Olejcentrum ponúka rôzne laky, karosérie, okná, klimatizácie, motory, osviežovače vzduchu a mnohé iné produkty zamerané na detailing auta. Internetový obchod Olejcentrum v rokoch 2016, 2017, 2018 aj v roku 2019 získal ocenenie shop roku na Heureke.

Card image cap
(0)

1audodiely

Predajňa 1autodiely disponuje širokou ponukou autokozmetiky pre exteriér a interiér auta. Ak by ste náhodou natrafili na rovnaký tovar, ako ponúkajú 1autodiely, za lepšiu cenu, máte možnosť požiadať o zľavu.

Card image cap
(0)

OBI

OBI ponúka široký výber voskov, čističov poprípade prípravkov na leštenie vnútorných a vonkajších častí auta. V OBI máte možnosť rezervovať alebo vrátiť tovar. Dostupnosť tovaru je možné overiť online.

Card image cap
(0)

Bi-Xenony

Eshop Bi-Xenony ponúka pod sekciou autokozmetiky rôzne odstraňovače škrabancov, korekčné ceruzky, leštiace pasty, spreje proti zahmlievaniu skiel a mnohé iné prípravky. Eshop Bi-Xenony je overený obchod Heurékou a taktiež je partnerom Mall-u.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com