Top 10 – Najlepšie internetové obchody s nábytkom

Internetové obchody s nábytkom ponúkajú široký sortiment produktov, od gaučov, kresiel, stoličiek, stolov, komôd, kúpeľňových skriniek, obývacích stien, kuchynských liniek až po záhradný nábytok na vonkajšie posedenie. Výhodou internetového nákupu nábytku je výhodnejšia cena a doprava zdarma nad určitú sumu objednávky. Ak hľadáte dôveryhodných predajcov nábytku, tak uvedený zoznam vám pomôže s výberom.  

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

Decodom

Decodom je tradičná slovenská firma zaoberajúca sa výrobou a predajom nábytku. Sú popredným a najväčším výrobcom kuchynského nábytku na Slovensku. Decodom sa zaradzuje medzi najväčších slovenských exportérov nábytku do obývacích izieb.

Card image cap
(1)

Bonami

Bonami je internetový obchod s dizajnovým nábytok, ktorý disponuje až 45-tisícami originálnych produktov. Bonami sleduje aktuálne trendy a tým sa snaží aj prispôsobiť ponuku nábytku, tak by sa zákazníci mali dôvod vracať na ich stránku pre novú inšpiráciu. Okrem iných ehopov v Bonami môžete vrátiť zakúpený nábytok až do 365 dní. Na vyskúšanie matracov máte až 45 dní.

Card image cap
(1)

Ikea

Ikea začínala ako malá zásielková spoločnosť v Švédsku a prepracovala sa na jednu z najväčších značiek s bytovým zariadením na svete. Internetový obchod Ikea ponúka napríklad možnosť naplánovať si kuchynskú zostavu z pohodlia domova. Zakúpený tovar je možné doručiť domov alebo si ho vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Card image cap
(0)

Kondela

Spoločnosť Kondela pôsobí na trhu už 30 rokov a jej primárnou činnosťou je veľkoobchodný a maloobchodný predaj nábytku a bytových doplnkov. Na Slovensku nájdete 17 Kondela predajní, kde môžete nakúpiť kvalitný nábytok za dostupnú cenu.

Card image cap
(0)

Môj nábytok

Eshop Môj Nábytok ponúka svoje služby od roku 2006 a ich cieľom je poskytovať nábytok od overených výrobcov za prijateľné ceny, tak aby uspokojili požiadavky a predstavy svojich klientov. Môj nábytok má verené programy pre zákazníkov, vlastných dopravcov a možnosť nákupu na splátky.

Card image cap
(0)

Asko

ASKO patrí medzi najväčších domácich predajcov nábytku s viac ako 90-mi percentami produktov na sklade čím sa výrazne skráti vaša čakacia lehota. Asko expeduje tovar do 1-ného pracovného dňa s tým, že odber nábytku v 8mych kamenných predajniach máte zadarmo.

Card image cap
(0)

Drevona

Drevona je tradičná Česko-Slovenská firma, ktorej začiatky sa datujú od roku 1949. V súčasnosti sa Drevona zameriava primárne na výrobu a predaj nábytku, zriaďovanie interiérov na kľúč a export/import polotovarov a piliarskych výrobkov.

Card image cap
(0)

Sconto

Skonto patrí medzi najväčších predajcov nábytku na Slovensku so svojimi 4-mi predajňami s rozlohou desaťtisíc metrov štvorcových. Skonto ponúka obrovský výber výrobkov v rôznych štýlov, čiže sa určite nemusíte báť, že si nič nevyberiete. Zakúpený nábytok je možné si ihneď vyzdvihnúť a odviezť.

Card image cap
(0)

Möbelix

Spoločnosť Möbelix má silné zastúpenie vo východnej Európe a ich predajne nájdete na Slovensku, v Čechách, Rakúsku alebo Maďarsku. Spoločnosť zamestnáva viac ako 2500 ľudí ich činnosť sa zameriava primárne na predaj nábytku a bytových doplnkov. V rámci internetového obchodu si môžete plánovať váš nábytok v 3D plánovači.

Card image cap
(0)

Merkury Market

Merkury Market je chorobne známa firma, ktorá má v ponuke až 55-tisíc výrobkov. V Merkury môžete nakúpiť vybavenie do interiéru, bytové dekorácie a rôzne druhy nábytku, ktoré si môžete prezrieť na internete alebo jednej z kamenných predajní v rámci Slovenska.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com