Top 10 – Najlepšie online lekárne

Online lekárne sú internetové obchody, ktoré ponúkajú široký sortiment rôznych druhov liekov. Výhodou internetových lekární je práve častejšia dostupnosť liekov ako v kamenných predajniach. Niektoré ponúkajú expresné doručenie už do 24 hodín, či doručenie zadarmo. Nájdete tu všelijaké liečivá, doplnky výživy či napríklad zdravotnícke pomôcky. Online lekárne neponúkajú žiadne lieky na recept, len voľnopredajné.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(2)

DrMax

Jedna z najrozšírenejších lekární. Na Slovensku sa nachádza viac ako 350 kamenných Dr. Max predajní. Zákazníkom ponúkajú jednoduchú dostupnosť, priehľadné usporiadanie sortimentu aj pestrú ponuku. Taktiež pravidelne organizujú edukačné kampane pre verejnosť s cieľom posilniť prevenciu a zdravý životný štýl.

Card image cap
(2)

Benu

V tejto lekárni nájdete rôzne kvalitné renomované kozmetické značky, výživové doplnky, bežné voľnopredajné lieky či elektroniku pre zdravie. Lekáreň Benu ponúka expresné doručenie či odbornú online poradňu.

Card image cap
(1)

Moja lekáreň

Moja lekáreň je zaregistrovaná ako lekáreň u Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv (SUKL). Ponúka široký sortiment farmaceutických a kozmetických produktov spolu s odbornou online poradňou.

Card image cap
(1)

Pilulka

Online lekáreň Pilulka neponúka len lieky. Cieľom tejto spoločnosti je riešiť zdravie prevenciou, preto v rámci eshopu piluky nájdete širokú ponuku športovej výživy, doplnkov stravy alebo potrieb pre deti a mnoho ďalšieho pre zdravý životný štýl.

Card image cap
(1)

Medikament

Lekáreň Medikamet ponúka široký výber liečiv, výživových doplnkov a kozmetiky. Tovar si po objednaní môžete aj osobne vyzdvihnúť už od 1 do 24 hodín na predajni v Bardejove či Svidníku.

Card image cap
(1)

Etabletka

Internetová lekáreň Etabletka odosiela tovar do 60 minút po objednávke. Narozdiel od iných lekárni poskytuje takzvané raketové doručenie a to už od 4 hodín. Na Slovensku sa nachádza vyše sto predajní.

Card image cap
(0)

Giga Lekáreň

Giga lekáreň má sídlo v Českej republike, odkiaľ následne dováža tovar na Slovensko. Ponúka široký výber liečiv, potravinových doplnkov, liečebnej kozmetiky, zdravotníckeho materiálu a prostriedkov za rozumnú cenu.

Card image cap
(0)

Vaša Lekáreň

Vaša Lekáreň je internetová lekáreň ponúkajúca rezerváciu liekov a výživových doplnkov. Vaša lekáreň organizuje rôzne súťaže, ktoré môžete nájsť na ich web stránke.

Card image cap
(0)

VIP lekáreň

VIP lekáreň ponúka rôzne liečivá, ktoré pomáhajú pri prekonávaní COVIDu. Narozdiel od iných lekární ponúka produkty z oblasti veteriny.

Card image cap
(0)

Lekáreň Bella

V lekárni Bella ponúkajú široký výber liekov, vitamínov a doplnkov stravy. Pomôžu vám či už s výberom lekárskej kozmetiky alebo s redukciou nadváhy. Ich personál vám po návšteve ich predajne ochotne poradí a navrhne alternatívnu liečbu vašich problémov.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com