piatok, 12 apríla, 2024
ÚvodNakupovanieTop 10 - Najlepšie mobilné klimatizácie. Akú značku zvoliť?

Top 10 – Najlepšie mobilné klimatizácie. Akú značku zvoliť?

Mobilné, teda prenosné klimatizácie sú vhodným riešením na chladenie domácností, kancelárií alebo iných priestorov. Mobilné klimatizácie sa ľahko prepravujú, sú flexibilné a zvyknú byť aj energeticky úsporné. V tomto článku vám predstavíme niektoré z najlepších značiek mobilných klimatizácií na slovenskom trhu a poradíme vám, ako si vybrať tú správnu pre vaše potreby.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(2)

Klarstein

Klarstein je nemecká značka, ktorá ponúka celý rad prenosných klimatizácií s rôznym chladiacim výkonom, funkciami a dizajnom. Medzi ich modely patria Metrobreeze, Blizzard a Kraftwerk. Prenosné klimatizácie Klarstein sa ľahko inštalujú, obsluhujú a udržiavajú. Majú systém dvojitej hadice, ktorý zvyšuje účinnosť a výkonnosť chladiaceho procesu, obsahujú tiež funkciu odvlhčovača, ktorá znižuje vlhkosť v miestnosti a zabraňuje vzniku plesní. Prenosné klimatizácie Klarstein sú pozitívne hodnotené a ľudia chvália ich kvalitu a moderný dizajn.

Card image cap
(1)

Honeywell

Honeywell je renomovaná americká značka, vyrába rôzne profesionálne produkty vrátane prenosných chladičov vzduchu. Ak hľadáte kvalitu tak táto osvedčená značka vás určite nesklame. Na ochladzovačoch od Honeywell sa vám budú určite páčiť veľké prehľadné displaye s možnosťami automatického vypnutia zariadenia, zvýšenia rýchlosti ventilátora alebo regulácie teploty. Modely od Honeywell ponúkajú niekoľko funkcií naraz ako chladenie, zvlhčovanie, ventiláciu a čistenie vzduchu. Nechýba ani veľká nádrž na vodu, diaľkové ovládanie a časovač.

Card image cap
(0)

OneConcept

OneConcept je ďalšia nemecká značka, ktorá sa špecializuje na prenosné ochladzovače vzduchu, ktoré sa líšia od prenosných klimatizácií. Prenosné chladiče vzduchu používajú na ochladzovanie vzduchu vodu a ľad, zatiaľ čo prenosné klimatizácie používajú chladivo a kompresor. Prenosné ochladzovače vzduchu sú energeticky účinnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu ako prenosné klimatizácie, ale sú tiež menej účinné v oblastiach s vysokou vlhkosťou vzduchu. Spoločnosť OneConcept ponúka niekoľko modelov prenosných ochladzovačov vzduchu, napríklad Baltic, MCH-2 a Freshboxx. Tieto modely majú funkciu ventilátora, funkciu zvlhčovača a funkciu čističky. Majú tiež veľkú nádrž na vodu, diaľkové ovládanie a časovač.

Card image cap
(0)

Whirpool

Whirlpool je populárna americká značka, ktorá vyrába širokú radu spotrebičov vrátane prenosných klimatizátorov. Kúpou mobilnej klimatizácie od Whirpool určite nič nepokazíte. Ich produkty dokážu efektívne ochladzovať, odvlhčovať a ventilovať vzduch čo sa môže hodiť v rámci vášho domu, bytu alebo kancelárie. Niektoré modely prenostných klimatizácií od Whirpool ponúkajú funkiu 6-ty zmysel. Táto funkcia automaticky nastaví intenzitu chladenia podľa okolitej teploty. Nočný režim klimatizácie naopak automaticky reguluje rýchlosť prúdenia vzduchu.

Card image cap
(0)

Delonghi

Delonghi je známy taliansky výrobca elektroniky, ktorý sa preslávil najmä kvalitnými kávovarmi. Z povahy veci nemôžu byť zlé ani ich prenosné klimatizácie a dokladujú to zákaznícke recenzie pri modeloch PAC N77 alebo PAC N 81. Výhodou klimatizácií Delonghi je ich energetická úspornosť a technológia UV-C, ktorá ničí 99,9 % baktérií, vírusov a spór plesní vo vzduchu. Tak ako väčšina klimatizácií aj produktová rada od Delonghi dokáže ochladzovať a odvlhčovať vzduch.

Card image cap
(0)

Electrolux

Electrolux je známa švédska značka vyrábajúca pestrý rad spotrebičov vrátane prenosných klimatizácií. Spoločnosť Electrolux ponúka niekoľko modelov prenosných klimatizácií s rôznym chladiacim výkonom, napríklad EPM09CRC-A1, EPM12CRC-A1 a EPM18CRC-A1. Prenosné klimatizácie Electrolux majú systém jednej hadice, ktorý im umožňuje vypúšťať horúci vzduch von oknom. Poskytujú tichý režim, režim účinného chladenia ako aj ekologický režim.

Card image cap
(0)

Trotec

Trotec je nemecká značka ponúkajúca prepracovaných dizajn mobilných klimatizácií s rôznymi extra funkciami ako nočný režim alebo vypnutie osvetlenia displeja. Medzi ich najznámejšie modely patria PAC 2610 E, PAC 3500 SH a PAC 4600. Prenosné klimatizácie Trotec dokážu ochladiť vzduch až na 16 stupňov celezia s možnosťou len rozprúdenia vzduchu v miestnosti a nie chladenia. Výhodou je použitie tejto prenosnej klimatizácie aj na odvlhčovanie.

Card image cap
(0)

BIET

BIET je slovenská značka mobilných klimatizácií s kompaktným dizajnom, ktorý zabezpečuje ľahký prenos a manipuláciu tohto šikovného zariadenia. Modely, ktoré vás určite zaujmú sú AC9005, AC12005 a AC18005. Klimatizácie od BIET sa inštalujú jednoducho, to isté platí pre ich obsluhu či údržbu. Obsahujú automatický výparník, vďaka ktorému nie je potrebné často vyprázdňovať nádrž na vodu. Medzi iné funkcie patrí digitálny termostat, diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač a funkcia automatického opätovného spustenia.

Card image cap
(0)

Sinclair

Sinclair je český výrobca mobilných klimatizácií, ktoré ponúkajú príjemné ochladenie počas horúcich letných dní. V prípade výberu prenosnej klimatizácie Sinclair sa určite pozrite na modely ako AMC-14P, AMC-16P a AMC-18P. Prenosné klimatizácie Sinclair majú jednoduché ovládanie pomocou intuitívneho led displeja, automatické odvlhčovanie vzduchu a chladivo použité v týchto klimatizáciách je založené na prírodnej báze, ktoré je šetrné k prírode a v prípade poškodenia prístroja sa nemusíte báť žiadnych toxických látok.

Card image cap
(0)

Sencor

Sencor je slovenská značka mobilných klimatizácií, ktorá ponúka široký sortiment produktov. V prípade, že sa rozhodnete pre túto značku, tak je asi skôr rozumnejšie ísť do oniečo drahších modelov, ktoré majú vyšiu kvalitu ako tie základné. Príkladom môže byť model MT9031C. Klamatizácie Sencor majú v balení celú sadu na odvod horúceho vzduchu, dialkové ovládanie a nádržku na kondenzát. Po technologickej stránke ponúka Sencor niekoľko prevádzkových režimov klimatizácie, nastavenie rýchlosti ventilátora, možnosť ovládania cez WIFI alebo časovač.

ARGO
ARGOhttps://www.argo.sk
Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com
PODOBNÉ PRÍSPEVKY

POPULÁRNE PRÍSPEVKY

ORIGINÁLNA POTLAČ