Top 10 – Digitálne kľúče k hrám a aplikáciám s obrovskými zľavami

Hľadáte spôsob, ako nájsť čo najvýhodnejšie ponuky CD kľúčov na Steame? Možno sa budete chcieť pozrieť do týchto online obchodov. Predstavujeme vám zoznam desiatich najlepších stránok, ktoré ponúkajú širokú škálu hier a ich CD kľúčov, a to za veľmi prijateľné ceny. V obchodoch sa zvyknú predávať tak štandardné verzie hier ako aj prémiové, deluxe a pod.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

G2A

G2A je globálne digitálne trhovisko, ktoré predáva herné kľúče s okamžitým doručením a to 24-hodín denne, 7 dní v týždni, nakoľko je plne automatizované. Ponúka širokú škálu hier pre rôzne platformy, ako sú Steam, Origin, uPlay a ďalšie. Nájdete tu skvelé ponuky na nové vydania a populárne tituly, ako aj nezávislé hry a balíky.

Card image cap
(1)

Kinguin

Kinguin je ďalšia online platforma, ktorá spája kupujúcich a predajcov herných kľúčov. Ponúka aj hry pre rôzne platformy a žánre, ako aj softvér či darčekové karty. Môžete porovnať ceny od rôznych predajcov a vybrať si najlepšiu ponuku vzhľadom na váš rozpočet.

Card image cap
(0)

CDkeys

CDkeys je webová stránka, ktorá sa špecializuje na poskytovanie lacných digitálnych kódov pre počítačové hry. Má rozsiahly katalóg hier na Steame, Origin, uPlay a pod. Nájdete tu aj členstvo ako aj predplatné pre online služby, ako napr. Xbox Live a PlayStation Plus.

Card image cap
(0)

Fanatical

Fanatical je oficiálnym partnerom vydavateľov a vývojárov hier, ktorý ponúka exkluzívne ponuky na PC hry. Vo svojom obchode má viac ako 8 000 hier, od AAA hier až po nezávislé hry. Môžete si rovnako kúpiť balíky vybraných hier za zlomok ich bežnej ceny.

Card image cap
(0)

Green Man Gaming

Green Man Gaming je mnohonásobne ocenený maloobchodný predajca, ktorý predáva digitálne hry pre PC a konzoly. Spolupracuje priamo s tvorcami hier, aby svojim zákazníkom poskytol tie najlepšie ceny a ponuky. Môžete sa tiež pripojiť k jeho komunite hráčov a získavať odmeny za svoje nákupy.

Card image cap
(0)

Gamivo

Gamivo je online trhovisko, ktoré spája kupujúcich a predajcov digitálnych hier, darčekových kariet ale aj hardvéru. Na Gamivo nájdete hry pre služby Steam, Origin, Uplay, Epic Games, Rockstar a ďalšie. Platforma bola založená ešte v roku 2017 tímom skúsených odborníkov. Gamivo ponúka výhodné ceny pre entuziastov a zaručuje okamžité doručenie.

Card image cap
(0)

Voidu

Voidu je ďalším obchodom s digitálnymi hrami, predávajúci hry pre PC a Mac. Na Voidu nájdete hry od vydavateľov ako Ubisoft, Warner Bros, Capcom, 2K a pod. Obchod ponúka aj týždenné ponuky a zľavy na vybrané tituly. Voidu sa zameriava na jednoduchý prístup pre svojich používateľov.

Card image cap
(0)

Eneba

Eneba je ďalšie online trhovisko, ktoré predáva hry a darčekové karty pre PC, PlayStation, Xbox, Nintendo a ďalšie platformy. Spoločnosť Eneba bola založená v roku 2018 v Litve a odvtedy sa rýchlo rozrastla. Eneba ponúka rôzne spôsoby platby, zákaznícku podporu a vernostný program pre svojich používateľov. Eneba tiež ponúka pripravované hry, najpredávanejšie tituly, elektronické darčekové karty a všetky možné kategórie hier a softvérov.

Card image cap
(0)

HRKgame

HRKgame je online platforma, ktorá predáva hry, softvér a darčekové karty pre rôzne platformy. Na HRKgame nájdete hry zo služieb Steam, Origin, Uplay, Battle.net a pod. Platforma ponúka aj balíky „náhodných hier“ za nízke ceny. HRKgame má pre svojich zákazníkov službu podpory 24 hodín denne 7 dní v týždni a zákazníci majú možnosť refundovať svoje platby.

Card image cap
(0)

GG deals

GG deals nie je obchod, ale webová stránka určená na porovnávanie cien. Vďaka nej tak dokážete nájsť tie najlepšie ponuky z rôznych zdrojov. Na GG deals môžete porovnávať ceny z oficiálnych obchodov, ako je Steam alebo Humble Bundle, ako aj od predajcov tretích strán, ako je G2A alebo Kinguin. Webová stránka vám tiež zobrazuje historicky najnižšie ceny, upozornenia na zľavy ako aj darčeky.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com