Top 10 – Najväčšie hity Alana Walkera

Dj Alan Walker sa učil tvoriť hudbu pozeraním YouTube videií. Už od 15-tich rokov začal pridávať svoje skladby na SoundCloud, kde  jeho piesne získali veľkú popularitu a milióny prehraní. Jednou z jeho najznámejších skladieb je pieseň „Faded“, ktorá získala platinové ocenenia v 10-tich rôznych krajinách. V rámci predstavení má Alan Walker pravidelne oblečenú mikinu s kapucňou a maskou, ktoré tvoria jeho image.

Zvoľ top desiatku

(1)

Faded

Táto pieseň bola zložená v roku 2014. Alan Walker vydal a upravil túto skladbu v roku 2015 s tým že mierne zmenil názov skladby z Fade na Faded.

(1)

All Falls Down

All Falls Down je skladba od Alana Walkera. Vo videoklipe účinkuje americký spevák Noah Crus a britský DJ Digital Farm Animals.

(1)

Alone

Táto pieseň pripomína poslucháčom, že nikdy nie sú skutočne sami, bez ohľadu na to, kde sa fyzicky nachádzajú.

(0)

Darkside

Darkside je druhá kapitola trilógie World of Walker. Tento singel od nórskeho DJa Alana Walkera je pokračovaním skladby All Falls Down.

(0)

The Spectre

The Spectre je novou verziou staršieho songu, ktorý zložil Alan Walker pod názvom Spectre.

(0)

On my Way

Skladbu „On My Way“ vytvoril DJ Alan Walker na oslavu prvého výročia „PUBG Mobile“ v spolupráci so Sabrinou Carpenter a hudobníkom Farrukom.

(0)

Lily

Lily je štvrá pieseň z albumu „Different World“ produkovaného nórskym hudobných skladateľom Alanom Walkerom a K-391. Vokalistkou tejto piesne je Emelie Hollow.

(0)

Sing me to sleep

Sing me to Sleep je deviata pieseň z albumu „Different World“. Vokalistkou v piesni je Iselin Solheim.

(0)

Lost Control

Lost Control je druhá skladba z albumu „Different World“. Vokalistou piesne je Sorana.

(0)

Diamond Heart

Táto pieseň mala prvý debut na Tomorrowland-e v Belgicku a bola vydaná 28. septembra 2018.Skladba patrí do trilógie World of Walker.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com