Top 10 – Najlepšia Chill hudba

Hľadáte tú najlepšiu chill hudbu? Lofi (low fidelity) hudobné videá ponúkajú tisíce rôznorodých skladieb od širokého spektra interpretov, inšpirovaných žánrami ako napr. džez, hip hop, ambient a ďalšie. Ktoré lofi skladby sú však medzi fanúšikmi najobľúbenejšie? Na zostavenie 10 najobľúbenejších Lofi kompilácií sme sa inšpirovali kanálom legendárnej Lofi Girl. Po vypočutí týchto pohodových skladieb určite pochopíte, prečo sú tak obľúbené. Poďme na ne!

Zvoľ top desiatku

(0)

1 AM Study Session

Ak ste študentom univerzity, určite to poznáte - píšete bakalárku, diplomovku či seminárku, ktorú ste si odkladali mesiac po mesiaci napriek tomu, že ste si povedali, že na nej budete pravidelne pracovať. Táto hudobná kompilácia je zostavená tak, aby udržala vašu pozornosť pri študovaní a ladila s pokojnou, nočnou atmosférou.

(0)

Best of 2021 - Beats To Relax/Study To

Niekoľko hodinová kompilácia najlepších lofi skladieb má bohatú nádielku diverzných lofi skladieb. Je preto vhodná na čokoľvek, čo plánujete robiť - relaxovať, snažiť sa zaspať, študovať, pripravovať seminárku a pod.

(0)

Cozy Winter

Cozy Winter je jedna z najpopulárnejších lofi kompilácií na YouTube. Obsahuje mnoho príjemných skladieb, ktoré vám pripomenú zimu. Ak radi pozeráte počas zimy cez okno, z pohodlia vašej vyhriatej izby, tak tento výber lofi skladieb vám ešte viac spríjemní váš deň.

(0)

4 AM Study Session

V prípade, že sa nestíhate naučiť na písomku, ktorú máte zajtra, alebo lepšie povedané “už dnes”, kompilácia skladieb s názvom “4 AM Study Session” je ako stvorená pre vás. Trvá síce len 1 hodinu, ale pri štúdiu podkladov vám pomôže sa lepšie sústrediť.

(0)

Lazy Sunday

Pomalé a lenivé nedeľné dni sú výborným časom na celkové fyzické ale aj psychické zresetovanie. Kompilácia “Lazy Sunday” má príjemné a upokojujúce skladby, ktoré vám umožnia sa naplno zrelaxovať.

(0)

Morning Coffee

Ak sa chcete povzbudiť optimisticky naladenými a pokojnými skladbami, a naštartovať svoj deň v pokoji počas toho ako si popíjate kávu, Morning Coffee je potom tá pravá lofi kompilácia pre vás. Jej hodinová dĺžka je akurát na naštartovanie vášho dňa.

(0)

Best of 2022 - Beats To Relax/Study To

Ďalšia kompilácia tých najpopulárnejších a najkvalitnejších skladieb. Očakáva vás bohatá nádielka lofi piesní z roku 2022, ktoré si radi znova vypočujete. Ak sa chcete zrelaxovať a uvoľniť sa tak potom tento lofi výber z roku 2022 vám na to perfektne poslúži.

(0)

Soothing Breeze

Soothing Breeze je príjemná kompilácia lofi skladieb vhodná práve na pokojné jesenné večere. V prípade, že sa chcete uvoľniť po dlhom dni v škole alebo práci, tak tento lofi playlist si môžete pustiť do pozadia pri surfovaní internetu alebo čítaní dobrej knihy.

(0)

Sleepless Nights

Ak neviete zaspať, tak táto kompilácia je určená práve pre vás. Skladby v tomto youtube videu majú všetko to, čo potrebujete, aby ste mohli rýchlo zaspať. Pokojné tóny v hudobných nahrávkach ukľudnia vašu myseľ.

(0)

Afternoon Jazz

V prípade, že preferujete skôr klasické tóny a tempo jazzu, kanál Lofi Girl ponúka taktiež kompiláciu lofi jazz skladieb. Vďaka jazzu si budete môcť naplno užiť vaše popoludnie .

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com