Top 10 – Najlepšie aplikácie s možnosťou upravovať grafické šablóny

V prípade, že potrebujete vytvoriť grafický návrh pre projekt alebo podujatie, tak máte k dispozícii hneď niekoľko aplikácií, ktoré sú viac ako vhodné na túto prácu. Grafické štúdia alebo reklamné agentúry si zvyknú za návrh grafiky účtovať nemalé peniaze, ale mnohé z uvedených aplikácií môžete použiť buď zadarmo alebo za prijateľnú cenu. Ich hlavnou výhodou je možnosť upravovať grafické šablóny, čím odpadáva nutnosť učiť sa používať grafický softvér. V rámci použitia týchto aplikácií stačí vyznačiť konkrétne časti dizajnu – napríklad text a upraviť ho podľa potreby. 

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

CANVA

Canva je jedna z najznámejších online aplikácií na úpravu grafických šablón. Funguje od roku 2012 a v databáze má tisíce grafických návrhov letákov, plagátov, oznámení, bannerov, vizitiek, brožúr, prezentácií, videí alebo dokumentov .

Card image cap
(0)

FOTOR

Fotor je online aplikácia na editovanie fotografií, v rámci ktorej môžete upravovať farby fotiek alebo meniť ich vzhľad pomocou efektov a filtrov. Ak, ale kliknete na „Create a design“ tlačilo na hlavnej stránke, tak potom môžete upravovať grafické šablóny logotypov, narodeninových kariet, svadobných oznámení atď...

Card image cap
(0)

VISME

Visme je veľmi podobná aplikácia Canve s tým, že jej použitie je do istej miery zadarmo, ale ak chcete mať k dispozícií všetky funkcie, tak si potrebujete zakúpiť prémiový účet. Vo Visme môžete upravovať videá, mockupy, prezentácie, grafiku pre sociálne siete, grafy, tabuľky a printovú grafiku.

Card image cap
(0)

DESYGNER

Profesionálna aplikácia, ktorej dôverujú najznámejšie firmy na svete. Kliknutím na text alebo prenesením obrázkov môžete jednoducho upravovať grafické dizajny vizitiek, životopisov, certifikátov, prezentácií, bannerov, jedálnych lístkov atď... Okrem iného môžete v Desygner-e automaticky odstrániť pozadia z fotiek, alebo pridať animácie do bannerov.

Card image cap
(0)

GENIAL

Genial je online nástroj na jednoduchú tvorbu grafiky alebo uprav grafických šablón. Pomocou Genialu si jednoducho navrhnete infografiky, video prezentácie, interaktívne obrázky alebo marketingové materiály. Tento nástroj je skvelý pre firmy alebo študentov.

Card image cap
(0)

MICROSOFT DESIGNER

Microsoft designer kombinuje úpravu grafických šablón a AI generátor obrázkov. V prípade tejto šikovnej aplikácií si môžete zmeniť obrázok v pred-dizajnovanom bannery alebo pozvánke jednoduchým zadaním kľúčových slov.

Card image cap
(0)

VISTA CREATE

Vista je známa tlačiarenská firma, ktorá okrem printových služieb ponúka celú radu grafických nástrojov. V ich portfóliu nechýba ani nastroj, ktorý vám pomôžete upravovať grafické šablóny. Na začiatok si môžete vytvoriť účet zadarmo a ak sa vám práca v tejto apke pozdáva, tak si môžete objednať pro verziu.

Card image cap
(0)

STENCIL

Stencil používa viac ako 400 000 spokojných zákazníkov, ktorí oceňujú jednoduchosť tejto aplikácie spolu s širokými výberom profesionálnych grafických šablón, ktoré zahŕňajú bannery pre sociálne siete, obálky e-knihy, virtuálne pozadia alebo firemnú grafiku .

Card image cap
(0)

SNAPPA

Snappa je skvelý pomocník na tvorbu bannerov pre sociálne siete alebo blogové príspevky. Stačí si len vybrať šablónu, ktorá sa vám najviac páči, upraviť text alebo vybrať obrázok z 5 miliónov fotiek v rámci databázy snappy .

Card image cap
(0)

PIXLR X

Pixlr je upravovač grafických šablón, ktorý sa okrem grafiky pre sociálne siete zameriava aj na poskytovanie pred-dizajnovaných letákov, plagátov, obáliek, vizitiek, darčekových poukazov alebo pozvánkových kariet. Určite vás zaujme cenovo dostupný prémiový účet.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com