piatok, 12 apríla, 2024
ÚvodAplikácieTop 10 - Najlepšie aplikácie na konvertovanie súborov

Top 10 – Najlepšie aplikácie na konvertovanie súborov

Aplikácie na konvertovanie súborov sú nástroje, ktoré vám pomôžu zmeniť jeden súborový formát na druhý. Postup použitia súborových konvertorov je pomerne jednoduchý. Na začiatok musíte nahrať súbor s takzvaných vstupným formátom, následne zvolíte výstupný formát a kliknete na možnosť konvertovať súbor. Zmena súborového formátu je možná pri obrázkoch, dokumentoch, videách, hudbe alebo iných médiách. V rámci tohto zoznamu sa pozrieme na 10 najlepších aplikácií na konvertovanie súborov.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(2)

Convertio

Convertio je jedna z najväčších služieb na konvertovanie súborov. Na internete je od roku 2014 a podporuje konverziu až 400 súborových formátov. Denne sa cez convertio prekonvertuje až miliónov súborov pričom tento portál používajú svetoznáme firmy ako Google, Facebook alebo Amazon.

Card image cap
(1)

Cloudconvert

Cloudconverter vznikol v roku 2012 s víziou ponúknuť univerzálny nástroj na konvertovanie súborov. S podporou viac ako 200 súborových formátov prekonvertujete na tejto stránke takmer hocijaký súbor. Každú sekundu prekonvertujú používatelia cloudconverteru 20 súborov.

Card image cap
(1)

Zamzar

Zamzar patrí medzi najstaršie konvertery na internete. Jedná sa o anglickú spoločnosť, ktorá pomenovala svoju stránku podľa postavy z knihy Franza Kafku. Stránka ponúka možnosť prekonvertovať viac ako 1000 rôznych súborových formátov s tým, že nie je nutná registrácia pre používanie tejto online služby.

Card image cap
(0)

Convertfiles

Convertfiles je relatívne nová online služba fungujúca od roku 2020. Ich stránka ma jednoduchý a prehľadný dizajn, čiže určite budete vedieť ako zmeniť formát vášho súboru. Momentálne je možné cez convertfiles prekonvertovať súbory do 250MB s tým, že súbory sú uložené na stránke v rámci jednej hodiny.

Card image cap
(0)

Freeconvert

Freeconvert ponúka možnosť konvertovať obrázky, video, hudbu, dokumenty, archívy alebo jednotky miery. Jedná sa o novší online nástroj, ktorý priebežne updatuje svoju stránku a pridáva nové konverzné aplikácie. Okrem webu nájdete Freeconvert aj v rámci platforiem pre zdieľanie android a apple aplikácií.

Card image cap
(0)

Freefileconvert

Online konvertor FreeFileConvert vznikol v roku 2008 a odvtedy sa cez tento nástroj prekonvertovalo vyše 28 miliónov súborov. Na stránke budete môcť prekonvertovať obrázky, hudbu, dokumenty, fonty, prezentácie, videá, archívy, cad alebo vektorové grafiky.

Card image cap
(0)

MCconverter

MCconverter je free nástroj na konvertovanie rôznych druhov súborových formátov. K dispozícií máte možnosť nahrať viacero súborov naraz s tým, že si nemusíte vytvárať účet na stránke. Mcconverter nájdete takisto na google play, galaxy store, app gallery alebo microsoft store.

Card image cap
(0)

Filezigzag

FileZigZag patrí medzi dôveryhodné aplikácie na konvertovanie súborov, keďže po prekonvertovaní sú vaše súbory overené antivírovými službami. Na stránke máte možnosť prekonvertovať dokumenty, e-booky, archívy, hudbu, video, obrázky alebo webstránky.

Card image cap
(0)

Onlineconverter

Onlineconverter patrí medzi tie jednoduchšie nástroje na zmenu súborových formátov s tým, že si musíte na začiatok vybrať výstupný formát aký požadujete. Konvertory na stránke sú zadarmo a fungujú bez nutnosti inštalácie.

Card image cap
(0)

Media

Na stránke Media.io nájdete široký výber prémiových nástrojov na editovanie obrázkov, videa alebo zvuku, ale to čo nás zaujíma sú najmä súborové konvertory, ktoré sú zadarmo, ale aj pri tých je nutné zakúpiť prémiový účet ak chcete konvertovať väčšie súbory.

ARGO
ARGOhttps://www.argo.sk
Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com
PODOBNÉ PRÍSPEVKY

POPULÁRNE PRÍSPEVKY

ORIGINÁLNA POTLAČ