Top 10 – Najlepšie After Effects šablóny. Vytvorte si animované logo alebo prezentáciu

Chcete vytvárať úžasné videá s pohyblivou grafikou a plynulými vizuálnymi efektami? Chcete používať vopred pripravené projekty, ktoré si môžete prispôsobiť vlastným obsahom? Ak áno, budete na to potrebovať šablóny pre program Adobe After Effects.

Adobe After Effects je aplikácia, ktorá vám umožňuje vytvárať úžasné videá na akýkoľvek účel. Pomocou šablón môžete ušetriť čas a peniaze a doupravovať ich pomocou vlastných súborov, textu, farieb a pod. V tomto článku vám ukážeme 10 najlepších webstránok, na ktorých nájdete tie najlepšie šablóny pre After Effects.

Ako na After Effects?

Adobe After Effects je Program od firmy Adobe, ktorý môžete zakúpiť na tomto linku. Akonáhle máte nainštalovaný daný program a potrebujete pomôcť, nasledujúce YouTube tutoriálové videá vám pomôžu zorientovať sa v danom programe: 1.) Ako upraviť AE šablónu, 2.) Ako exportovať video

Ak však nechcete tráviť čas editovaním, je tu stále možnosť zaplatiť niekomu inému za výpomoc, ako napr. na stránke Fiverr či Jaspravim.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(0)

VideoHive - Prémium

VideoHive je jednou z najobľúbenejších stránok pre šablóny After Effects. Nájdete tu viac ako 70 000 šablón pre akýkoľvek žáner, štýl a tému. Môžete si ich prezerať podľa kategórií ako napr. úvod, logá, infografiky a ďalšie. Môžete tiež filtrovať podľa popularity, hodnotenia, ceny a dátumu. Šablóny si môžete pred zakúpením prezrieť a okamžite stiahnuť. Ceny sa pohybujú zhruba od 9 do 69 dolárov za šablónu. Neobmedzený počet stiahnutí môžete získať s predplatným Envato Elements už za 16,50 $ mesačne.

Card image cap
(0)

MotionArray – Zdarma a Prémium

MotionArray je ďalšia skvelá stránka na šablóny After Effects. Nájdete tu viac ako 20 000 skutočne diverzných šablón na rôzne účely, ako sú intrá, promo klipy, prezentácie, animácie a ďalšie. Môžete si ich prezerať podľa kategórií, napríklad firemné, módne, športové, svadobné a pod. Filtrovať môžete aj podľa rozlíšenia, trvania a frekvencie snímok. Začať so stránkou môžete zadarmo, po registrácii získate prístup k stovkám šablón ale aj zvukových súborov. Ak nebudete mať dosť, môžete si zaplatiť za prístup ku všetkým šablónam na danej stránke (za 29 $ mesačne), prípadne kúpiť jednotlivé šablóny. od 9 USD za šablónu.

Card image cap
(0)

MixKit – Zadarmo

MixKit je stránka, ktorá ponúka bezplatné šablóny pre After Effects ale aj iné Adobe programy. Nájdete tu viac ako 200 šablón pre rôzne typy videí, ako sú napríklad logá, prechody, úvodné snímky a pod. Stránka je jednoduchšia na používanie než iné. Pred stiahnutím si môžete šablóny prezrieť a bezplatne ich použiť vo svojich osobných alebo komerčných projektoch. Je však potrebné spomenúť odkiaľ ste si ich stiahli, teda z MixKitu.

Card image cap
(0)

Videezy – Zadarmo

Videezy je ďalšia stránka, ktorá ponúka bezplatné šablóny After Effects. Nájdete tu viac ako 100 šablón s mnohými efektmi. Filtrovať môžete podľa rozlíšenia, typu licencie, formátu atď. Pred stiahnutím si môžete šablóny prezrieť a mnohé ich použiť bezplatne či už vo svojich osobných alebo komerčných projektoch. Pred použitím si však pozorne prezrite podmienky použitia.

Card image cap
(0)

Velosofy – Zadarmo a Prémium

Velosofy je stránka, ktorá ponúka bezplatné šablóny After Effects s možnosťou zakúpiť si aj prémiové šablóny. Nájdete tu viac ako 500 šablón pre všetko možné, nechýba ani filtrovanie na základe kategórií. Okrem After Effect šablón nájdete na tejto stránke množstvo ďalších doplnkov aj pre iné video editory .

Card image cap
(0)

Artlist – Zadarmo

Artlist je stránka, ktorá ponúka bezplatné šablóny pre After Effects ale aj iné programy. K dispozícii máte viac ako 100 rôznorodých šablón a filtrovať môžete na základe kategórií alebo softvéru či rozlíšeniu. Na stiahnutie šablóny, ktorá sa vám páči je nutné sa zaregistrovať.

Card image cap
(0)

MotionElements – Zadarmo a Prémium

MotionElements ponúka stovky bezplatných šablón pre AE. Pri výbere šablóny môžete aplikovať kvantum filtrov, aby ste našli najvhodnejšiu verziu. Upravený After Effect šablóny môže použiť napríklad v rámci youtube, facebooku, instagramu, tiktoku, twitchu, webstránok alebo prezentácií.

Card image cap
(0)

Videvo – Prémium

Videvo ponúka stovky prémiových šablón After Effects na rôzne účely. Môžete si ich prezerať podľa kategórií a filtrovať podľa rozlíšenia, trvania, atď. Členstvo stojí od 8 $ mesačne a vyšplhať sa môže až na 25 $ mesačne. K dispozícií máte profesionálne video infografiky, outrá, logo intrá, typografické videá alebo video prekrytia.

Card image cap
(0)

Storyblocks – Prémium

Storyblocks je prémiová stránka poskytujúca tisíce šablón. Nechýba filtrovanie. Neobmedzený počet stiahnutí môžete získať s predplatným a to už za 15 $ mesačne. Majú cenový plán aj pre firmy. Video šablóny sú v rozlíšení HD alebo 4K s frameratom od 23 do 60 snímok za sekundu.

Card image cap
(0)

MotionVFX – Zadarmo a Prémium

MotionVFX ponúka stovky prémiových šablón ale aj šablón zdarma pre AE. Ceny sa tu môžu pohybovať od pár dolárov až po stovky. Zľavy a bezplatné šablóny môžete získať aj s predplatným MotionVFX za 12 $ mesačne.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com