Top 10 – Najpopulárnejší twitch streameri

Twitch je streamovacia platforma primárne určená pre hráčov video hier. Twitch stremeri sa pomocou streamovacieho sofvéru ako Stream Labs / OBS a web kamery natáčajú pri hraní hier, pričom diváci ich sledujú a komunikujú s nimi prostredníctvom chatu. Okrem interakcie so streamermi ich môžu diváci finančne podporovať  zakúpením predplatného, twitch bitov alebo priamych darov cez paypal alebo inú platobnú metódu. Keďže herný priemysel v posledných rokoch výrazne rastie, ani twitch nemá problém s popularitou a stabilne sa drží v top 50 najnavštevovanejších stránok na celom svete.

Zvoľ top desiatku

(0)

Ninja

Ninja vlastným menom Richard Tyler Blevins je Americký streamer, ktorý v roku 2019 dosiahol najväčší počet sledovateľov na twitch-y. V dnešnej dobe má vyše 18 miliónov divákov s tým, že podľa odhadov zarobí pol milióna dolárov mesačne.

(0)

AuronPlay

Raúl Álvarez Genes ala AuronPlay je najpopulárnejší španielsky twitch stremer s viac ako 15 miliónmi sledovateľov. AuronPlay je špecifický najmä vďaka jeho humoru, pričom jeho video klipy sú často premetom meme-čiek.

(1)

Rubius

Rubén Doblas Gundersen známy ako Rubius, je nórsko-španielsky hráč video hier, ktorý začínal na YouTube, ale časom prešiel aj na Twitch, kde získal vyše 14 miliónov sledovateľov. V Time magazíne ho označili ako lídra novej generácie.

(0)

Ibai

Ďalší španielsky streamer Ibai Llanos sa primárne špecializoval na streamovanie hry League of Legends, ale časom začal streamovať aj iné hry. V 2014-tom bol tvorcom obsahu pre G2 Esports, ale neskôr sa stal spoluvlastníkom e-šport tímu KOI.

(0)

xQc

Francúzsko-Kanadský streamer Félix Lengyel alebo xQc má 12 miliónov sledovateľov a svoju popularitu získal najmä hraním hry Overwatch. Okrem stremovania je xQc aj tvorca obsahu pre organizácie Sentinels a Luminosity Gaming.

(0)

Tfue

Turnet Ellis Tenney tiež známy ako Tfue je americký twitch streamer, ktorý získal svoju popularitu hraním Fornite-u, kde jeho inovatívny štýl hrania tejto hry prilákal veľké množstvo divákov, ktoré je momentálne na čísle 11 miliónov.

(0)

TheGrefg

David Cánovas Martínez alebo TheGrefg je španielsky YouTuber a Twitch streamer s 11 miliónmi sledovateľov. Streamovať začal ako 15-ročný a pri hraní sa na začiatku svojej kariéry zameriaval na hru Modern Warfare.

(0)

Shroud

Poľsko-Kanadský streamer Shroud, vlastným menom Michael Grzesiek bol bývalý profesionálny hráč Conter-Strike, ktorý v roku 2017 prešiel na Twitch, kde doteraz získal 10,5 milióna sledovateľov.

(0)

Juansguarnizo

Juan Guarnizo je najväčší juhoamerický twitch streamer pôvodom z Kolumbie s viac ako 10-timi miliónmi sledovateľov. Okrem toho, že hrá hry je tiež grafický dizajnér pričom svoje umenie často zdieľa na twitchy.

(0)

Pokimane

Imane Anys alebo Pokimane je najsledovanejšia ženská twitch streamerka s vyše 9-mi miliónmi sledovateľov. Medzi hry, ktoré na twichy často hráva patrí League of Legends alebo Fortnite. Okrem twitch je tiež zakladateľkou OfflineTV čo je skupina tvorcov obsahu baviacich ľudí na youtube.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com