Top 10 – Najlepšie Android hry

Každý z nás má svoje preferencie, nie každému jednému sa predsa bude páčiť tá istá farba, tie isté Nike topánky alebo tá istá hudba. Ak je však niečo štatisticky obľúbenejšie, je na čase hľadať dôvod za tým všetkým. To isté platí aj v prípade tých najlepších 10 Android hier, ktoré vám dnes prinášame. Poďme sa spoločne pozrieť, čo ich robí tak populárnymi.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(0)

Shadowgun Legends: RPG Shooter

Shadowgun Legends je ďalšou strieľačkou od spoločnosti MadFinger. Shadowgun Legends je teraz už prispôsobená pre mobilné zariadenia, vďaka čomu sa môžete spojiť s kamarátmi a bojovať v PvP alebo Co-Op móde na rozsiahlych a rozmanitých mapách. Vďaka prepracovanému ovládaniu ako aj pohľadu z prvej osoby si užijete nabitú akciu bez toho, aby ste sa cítili obmedzene kvôli tomu, že hráte na dotykovom mobile.

Card image cap
(0)

PUBG Mobile

Danú hru určite nie je potrebné nijako obzvlášť predstavovať. Už v roku 2019 ovládlo PUBG trh s mobilnými hrami a rýchlo sa stala najpopulárnejšou battle royale hrou na mobiloch, vďaka čomu vydláždila cestu ďalším hrám v Battle Royale žánri. V hre padáte z lietadla, lootujete a snažíte sa pokoriť oponentov, cieľom je stať sa jediným víťazom na poli boja. PUBG Corporation ešte v roku 2021 vydala aj novú ‘verziu’ s názvom PUBG: New State, čo je Battle Royale hra zasadená do budúcnosti s vylepšenými hernými prvkami ako aj grafikou.

Card image cap
(0)

Diablo Immortal

Hoci je hra Diablo Immortal ostro kritizovaná za drahé transakcie, napriek všetkému ide o kontrastnú a nádhernú hru s unikátnymi prvkami, grafikou a hrateľnosťou. Ide o legendárnu hru, ktorá sa snažila dostať na trh mobilných hier a hoci má svoje chybičky krásy, jednoznačne si ju nenechajte ujsť a všetky mikrotranzakcie môžete pokojne odignorovať.

Card image cap
(0)

Pokemon GO

Pokémon GO je ďalšou legendárnou hrou, ktorú určite netreba predstavovať. Hra je založená na tzv. rozšírenej realite a na to, aby ste si chytali Pokémonov, hra od vás vyžaduje, aby ste chodili v reálnom svete. Prispôsobte si svojho avatara a začnite chodiť ulicami. Dorazte do cieľa, pozrite sa kamerou a uvidíte pokémonov, ktorí tam na vás číhajú, akoby skutočne boli vo fyzickom svete. Hra spočíva v skúmaní a chytaní pokemónov a vašou úlohou je stať sa majstrom pokémonov. Prirodzene nečakajte ultrarealistickú grafiku ani nič podobné. Najväčšiu zábavu očakávajte počas používania foťáku vášho smartfónu. Daná hra sa najviac bude páčiť zarytým fanúšikom Pokémonov. Nezabudnite, že počas lovu obľúbených pokémonov si musíte dávať pozor na to, kam chodíte a jednoznačne dbajte na svoju bezpečnosť.

Card image cap
(0)

GRID Autosport

GRID Autosport je prémiová pretekárska hra určená pre používateľov Android. Ide o konzolový port, napriek tomu však ponúka skvelú hrateľnosť a grafiku a to v kombinácii s jednou z najlepších pretekárskych akcií na Google Play. Na jej spustenie a bezproblémové hranie však potrebujete pomerne výkonný telefón s relatívne aktuálnym Androidom. Stačí zaplatiť jediný raz a získate všetok pôvodný obsah priamo vo vašom telefóne. Ak ste fanúšikom pretekárskych hier, určite si túto hru nenechajte ujsť.

Card image cap
(0)

Genshin Impact

Genshin Impact je dnes už nesmierne populárna akčná RPG hra s otvoreným svetom, ktorá sa odohráva vo fantasy svete s názvom Teyvet. Genshin Impact si získala srdcia hráčov najmä vďaka pútavým postavám, rozsiahlemu svetu a vskutku príjemnej a peknej grafike. Hra je bezplatná, hráči si môžu odomykať nové postavy a to buď kúpou za peniaze v hre alebo skutočnými peniazmi. Za pomoci svojich postáv skúmate veľkú a nádherne navrhnutú mapu, popritom bojujete proti rôznym nepriateľom za pomoci svojich zbraní, schopností a svojich zručností. Nechýbajú ani questy či iné úlohy, vďaka ktorým môžete získať mocné artefakty, vďaka ktorým si môžete vytvoriť nové schopnosti.

Card image cap
(0)

Stumble Guys

Stumble Guys je masívna multiplayerová vyraďovačka, poskytuje možnosť hrať až s 32 hráčmi naraz. Hra je chaotická a pútavá zároveň, vďaka čomu je nesmierne zábavná a neustále poskytuje nové zážitky. Snažte sa prekonať všetky úrovne až dokým nevyhrá ten posledný preživší. Snažte sa nepotknúť no ak k tomu dôjde, dávajte si hlavne pozor na to, aby ste neskončili posledným. Výhercom je len jeden a vašou úlohou je malými krôčkami prekonať všetky nástrahy a svojich oponentov.

Card image cap
(0)

Clash of Clans

Hra sa preslávila svojou unikátnou Tower Defense verziou ešte v roku 2014. Vyvinutá spoločnosťou Supercell, hra je natoľko unikátna a zaujímavá, že je v top desiatke aj o 9 rokov neskôr. V hre hráči budujú svoju základňu a to lootovaním súperov za pomoci strategického plánovania svojej armády ako aj obranných prvkov. Základom je dosiahnuť čo najmänšie straty pri obrane a útoku. Hra má však v ponuke toho oveľa viac, než len režim 1 vs. 1. Od vás ako hráča sa totižto očakáva, že sa pripojíte ku klanu - aj preto sa tá hrá nazýva Clash of Clans. V klane môžete komunikovať s ostatnými hráčmi, teraz už svojimi spoluhráčmi, s ktorými budete viesť a zapájať sa do klanových vojen, ktoré sú hlavnou témou hry. Clash of Clans je aj naďalej populárna hra s miliónmi aktívnych hráčov a prekypujúcou ešportovou scénou.

Card image cap
(0)

Brawl Stars

Brawl Stars je 3 vs. 3 multiplayerovka, v ktorej môžete hrať buď s priateľmi alebo sólo, hra ponúka extrémne rýchle tempo kvôli čomu si vyžaduje nepretržité sústredenie a čo najmenej chýb. Hra je aj naďalej bohatá na špeciálne udalosti, vďaka ktorým môžete získať mnoho vecí zadarmo namiesto toho, aby ste museli za niečo zaplatiť. Okrem 3 vs. 3 hra poskytuje aj iné režimy ako napr. survival. Hra sa môže pýšiť viac ako 100 miliónmi stiahnutí a to asi z dobrého dôvodu, za hrou totižto stoja tvorcovia hier ako napr. Clash of Clans, Clash Royale či Boom Beach.

Card image cap
(0)

Alto's Odyssey

Hra relaxu s výnimočnou hudbou v pozadí a prívetivými vizuálnymi efektami. V tejto skákačke skáčete na to, aby ste zvíťazili nad jednotlivými výzvami na každej úrovni, dávajte si však pozor na rôzne prekážky. K dispozícii zároveň máte viacero postáv, ktoré si môžete neskôr počas hrania odomknúť. Nechýba ani platenie za odomknutia - svoje schopnosti si môžete vylepšovať tým, že ste ochotní si za to priplatiť. Hra sa pýši 10 miliónmi stiahnutí, čo určite nie je málo a hra toho ponúka skutočne mnoho.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com