Top 10 – Najlepšie mobilné aplikácie na zmenenie farby vlasov

Prinášame vám zoznam desiatich najlepších aplikácií na váš smartfón pre zmenenie si farby vlasov. Ide o najpopulárnejšie a najužitočnejšie aplikácie, mnohé z ktorých používajú umelú inteligenciu pre dosiahnutie tých najvernejších výsledkov.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(2)

MakeupPlus

Ak radi fotíte a pridávate do nich kreatívne efekty, možno by ste mali vyskúšať aplikáciu Meitu, ktorá ponúka množstvo funkcií a nástrojov na úpravu fotografií. Meitu je viac než len aplikácia na používanie filtrov. Využíva umelú inteligenciu (AI) na vylepšenie vašich fotografií pomocou realistických skrášľovacích efektov, ako je vyhladenie pleti, úprava tvaru tváre, vybielenie zubov a ďalšie. Pomocou Meitu môžete tiež použiť make-up, zmeniť farbu a štýl vlasov, pridať nálepky, rámčeky a text. To však nie je všetko. Meitu má aj funkciu AI Art, ktorá dokáže premeniť vaše fotografie na úžasné umelecké diela jediným ťuknutím. Môžete si vybrať z rôznych štýlov, napríklad anime, akvarel, olejomaľba a ďalšie. Môžete tiež upraviť intenzitu a kontrast efektov podľa svojich preferencií.

Card image cap
(3)

YouCam Makeup - ios

Líčenie pomocou kamery YouCam je zábavný a jednoduchý spôsob, ako vylepšiť svoje selfie. Radi si fotíte selfie, ale želáte si, aby ste mohli vyskúšať rôzne spôsoby líčenia bez toho, aby ste museli míňať čas a peniaze na kozmetiku? YouCamMakeup je práve pre vás. Využíva pokročilú technológiu rozpoznávania tváre, ktorá rozpozná črty vašej tváre a aplikuje realistické efekty líčenia, zodpovedajúce vášmu tónu pleti, farbe očí, farbe vlasov a štýlu. Môžete si vybrať zo stoviek produktov líčenia od špičkových značiek alebo si vytvoriť vlastný vzhľad. Môžete tiež experimentovať s rôznymi účesmi, doplnkami, okuliarmi, tetovaniami a ďalšími prvkami. Jednoduchým ťuknutím môžete dokonca zmeniť farbu očí alebo si vybieliť zuby. Či už sa chcete skrášliť na špeciálnu príležitosť, vyskúšať nový vzhľad pre zábavu, alebo len zvýrazniť svoju prirodzenú krásu, YouCamMakeup má niečo pre každého. YouCamMakeuprovnako ponúka aj živé AR streamované tutoriály, kde sa môžete naučiť tipy a triky na líčenie od profesionálnych umelcov a influencerov.

Card image cap
(3)

Style My Hair

Style My Hair je 3D aplikácia na zmenu farby vlasov od spoločnosti L'Oréal Professionnel. Môžete ju použiť na: Selfie alebo nahratie fotografie, Vybrať si z viac ako 70 odtieňov farieb vlasov z portfólia L'Oréal Professionnel, upraviť intenzitu a iné vlastnosti farby podľa svojich preferencií, Pozrite si, ako na vás farba vyzerá v reálnom čase vďaka technológii 3D, Uložte a zdieľajte svoje fotografie s priateľmi alebo kaderníkom, Nájdite salón vo svojom okolí, ktorý ponúka produkty a služby L'Oréal Professionnel. Style My Hair je viac ako len aplikácia. Je to nástroj, ktorý vám pomôže vyjadriť sa a zvýšiť si sebavedomie. Môžete pomocou nej experimentovať s rôznymi vzhľadmi, inšpirovať sa celebritami a influencermi alebo nájsť ideálny odtieň pre svoju pleť či farbu očí.

Card image cap
(3)

Fabby Look - iOS

Fabby Look je jednoduchá a zábavná aplikácia, ktorá využíva pokročilú technológiu rozpoznávania tváre na rozpoznanie vašich vlasov a použitie realistických farebných efektov, ktoré zodpovedajú vášmu tónu pleti a farbe očí. Môžete si vybrať zo stoviek farieb vlasov od prirodzených odtieňov až po módne odtiene.Pomocou aplikácie Fabby Look môžete tiež zhotovovať svoje fotografie alebo videá s rôznymi farbami vlasov a zdieľať ich so svojimi priateľmi alebo sledovateľmi na sociálnych sieťach. Môžete tiež upraviť jas, kontrast a sýtosť efektov, aby vyzerali prirodzenejšie či hravejšie.

Card image cap
(2)

Hair color Dye – iOS

Rozmýšľali ste niekedy, ako by ste vyzerali s inou farbou vlasov? Chcete vyskúšať nový účes bez toho, aby ste museli ísť do kaderníctva? Ak ste odpovedali áno, potom je aplikácia HairColorDye určená práve pre vás. HairColorDye vám pomôže zmeniť farbu vlasov v priebehu niekoľkých sekúnd. Stačí vybrať fotografiu, obkresliť vlasy a potom použiť rôzne farby. Môžete si vybrať z rôznych farieb, od prirodzených odtieňov až po sýtejšie farby. Môžete tiež upraviť intenzitu a jas farieb podľa svojich preferencií. Po dokončení úpravy vlasov môžete výsledky poslať priateľom, zdieľať na Facebooku alebo lokálne uložiť. Môžete tiež porovnať svoje fotografie pred a po účese vedľa seba. Farbenie vlasov je zábavný a jednoduchý spôsob, ako experimentovať so svojím vzhľadom bez akéhokoľvek rizika alebo záväzkov. Daná aplikácia je prakticky virtuálny salón vo vrecku.

Card image cap
(2)

HairColorChanger – iOS

HairColorChanger je aplikácia, ktorá vám umožní zmeniť farbu vlasov v priebehu niekoľkých sekúnd. Môžete si vybrať z obrovskej škály farieb vlasov, a pridať si mnohofarebný melír. Môžete tiež upraviť sýtosť a jas farieb podľa svojich preferencií. Pomocou aplikácie HairColorChanger môžete: Odfotiť sa alebo vybraťfotografiu z vašej galérie, Vybrať farbu vlasov z palety, použiť nástroj na výber farby, Aplikovať farbu na vlasy pomocou inteligentných nástrojov, ktoré vám všetko pomôžu ľahko upravovať, Vymazať alebo vrátiť späť všetky kroky jednoduchým ťuknutím, Uložte svoju fotografiu a zdieľajte ju s priateľmi prostredníctvom populárnych služieb .

Card image cap
(0)

Facetune – Android

Facetune je aplikácia, ktorá vám umožňuje jednoducho upravovať fotografie a videá. Môžete vylepšiť celú fotografiu alebo video naraz pomocou úpravy jedným ťuknutím alebo precízne vyjadriť svoju jedinečnú víziu pomocou manuálnej úpravy a dosiahnuť požadovaný vzhľad a pocit. Pomocou aplikácie Facetune môžete: Vyhladiť pleť, vybieliť zuby, rozjasniť oči, zmeniť tvar tváre a mnoho ďalšieho, Použiť filtre, efekty, stickerky, rámčeky, pozadia a text, Orezávať, otáčať, prevracať, zrkadliť a upravovať perspektívu, Odstráňte nežiaduce objekty, škvrny a červené oči, Pridajte make-up, farbu vlasov, doplnky a tetovanie, Vytvárajte umelecké koláže a montáže, Vytvárajte zábavné animácie a gify. Facetune je súčasťou balíka Creative Suiteod spoločnosti Lightricks, ktorý obsahuje širokú škálu riešení na úpravu videa a obrázkov. Prístup k nim všetkým máte vďaka jednému predplatnému.

Card image cap
(0)

HairstyleMakeover – iOS

HairstyleMakeover je aplikácia, ktorá vám umožní priradiť rôzne účesy k vašej fotografii v ľahko použiteľnom rozhraní. Môžete si vybrať z rôznych štýlov, od krátkych po dlhé, od kučeravých po rovné, od klasických po módne. Môžete tiež upraviť veľkosť, polohu, uhol a farbu účesov tak, aby dokonale sedeli k vašej tvári.Po dokončení úpravy účesu si ho môžete uložiť do zariadenia či zdieľať online. Môžete tiež porovnať svoje fotografie pred a po účese vedľa seba. HairstyleMakeover je k dispozícii v obchode AppStore pre používateľov zariadení iPhone a iPad.

Card image cap
(0)

YouCam Makeup - Android

YouCamMakeup je aplikácia, ktorá vám umožní zachytiť a upraviť fotografie pomocou aplikácie č. 1 na virtuálne úpravy a retušovanie selfie. Môžete si vyskúšať najpopulárnejšie filtre na skrášľovanie, či virtuálne používať kozmetické produkty špičkových značiek. Môžete si tiež zafarbiť vlasy a to veľmi realisticky za pomoci meniča farieb vlasov. YouCamMakeup môžete používať na: Používanie make-upov od špičkových značiek, ako sú L'Oréal, Maybelline, Revlon a pod., Vyskúšať si stovky paliet očných tieňov, rúžov, maskár a ďalších, Experimentovať s rôznymi účesmi, farbami, dĺžkami a štýlmi, Vylepšite si črty tváre pomocou ‚tvarovača‘ tváre, zvýrazňovača nosa, editora obočia a pod., Odstráňte škvrny, vyhlaďte vrásky, rozjasnite oči a vybieľte zuby, Pridajte zábavné doplnky, ako sú okuliare, klobúky, náušnice a ďalšie, Vytvárajte úžasné koláže a zdieľajte ich na internete.

Card image cap
(0)

HairColorBooth – iOS

HairColorBooth je aplikácia, ktorá vám uľahčí digitálne farbenie vlasov na takú farbu, akú ste vždy chceli. Môžete si vybrať z obrovskej škály farieb, ktoré sa dajú upraviť tak, aby ste vytvorili takmer všetky možné kombinácie. Môžete tiež použiť viacero farieb na rôzne časti vlasov pre kreatívnejší vzhľad. Aplikáciu HairColorBooth môžete použiť na: Odfotiť sa alebo vybrať fotografiu z vašej galérie, Vybrať farbu vlasov z palety alebo použiť nástroj na výber farieb, Aplikovať farbu na vlasy pomocou realistických nástrojov, ktoré splynú s vašimi prirodzenými vlasmi, Priblížiť a oddialiť pre presnejšie farbenie, Uložiť fotografiu a zdieľať ju s priateľmi prostredníctvom e-mailu, Facebooku, Twitteru a ďalších.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com