Top 10 – Najlepšie aplikácie na zmenu tvare

Aplikácie na zmenu tváre sa v poslednom čase začali používať na viac účelov, než len zábavu. Dnes už mnohé aplikácie používajú umelú inteligenciu na úpravu, vylepšenie alebo transformáciu čŕt tváre na fotografiách alebo videách, vďaka čomu sú výsledky častokrát dychberúce. V tomto článku preskúmame 10 najlepších aplikácií na tvár, ktoré sme zostavili na základe ich popularity ale aj funkcií či recenzií. Či už chcete vyzerať mladšie, staršie, inak alebo estetickejšie, na trhovisku s aplikáciami si jednoznačne nájdete tú pravú aplikáciu pre vás. Poďme sa na ne spoločne pozrieť.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

Cupace – Android

Cupace je jednoduchá, ale výkonná aplikácia pre používateľov systému Android. Umožňuje jednoducho vymieňať tváre, časti tvárí alebo vkladať časti iných obrázkov. Pomocou aplikácie Cupace môžete vytvárať vtipné tváre a memečka, ako aj pridávať text či nálepky k svojim výtvorom pred ich zdieľaním na sociálnych sieťach. Aplikácia tiež poskytuje možnosť uložiť výrezy do galérie na budúce použitie.

Card image cap
(1)

ReFace – iOS

ReFace je robustná iOS a Android aplikácia, ktorá vám umožní vymeniť si tváre s celebritami a vytvoriť zábavné videá. Aplikácia ponúka celý rad funkcií vrátane možnosti pridať svoju tvár do populárnych filmových scén alebo hudobných videoklipov. Aj táto aplikácia je k dispozícii zadarmo.

Card image cap
(0)

Face Swap Live – iOS

iOS aplikácia, ktorá výmenu tvárí posúva na ešte vyššiu úroveň. Umožňuje nahrávať videá, na ktorých výmena tvári prebieha v reálnom čase, pridáva tým zábavný a interaktívny prvok. Aplikácia ponúka širokú škálu možností, vďaka ktorým si môžete plynule vymeniť tváre s priateľmi, rodinou alebo dokonca celebritami. Face Swap Live je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú vytvárať zábavné videá.

Card image cap
(0)

Faceover - iOS

Faceover je iOS appka, ktorá ponúka jedinečný spôsob výmeny tvárí. Umožňuje manuálne vytiahnuť tváre z ľubovoľného obrázka a vložiť ich na iné tváre alebo dokonca objekty. Táto funkcia sa hodí pri kreatívnych projektoch alebo keď chcete fotografiám dodať nádych humoru. Pomocou funkcie Faceover môžete jednoducho vyrezať tvár z jedného obrázka, zvoliť si druhý obrázok, na ktorý tvár chcete vložiť, upraviť jej veľkosť a polohu, aby bola na daný obrázok aplikovaná čo najpresnejšie.

Card image cap
(0)

Snapchat – Android

Áno, aj Snapchat patrí do tohto zoznamu. Je to mimoriadne populárna aplikácia na video chatovanie a posielanie správ, ktorá ponúka celý rad zábavných a vtipných filtrov a to vrátane možnosti vymeniť si tvár s inými ľuďmi či domácimi zvieratami. S približne 200 miliónmi používateľov je Snapchat v súčasnosti jednou z najpoužívanejších aplikácií. Aplikácia je k dispozícii zadarmo na platformách Android aj iOS.

Card image cap
(0)

Copy Replace Face – iOS

Appka pre iOS, umožňuje jednoducho vymeniť tváre na fotografiách. Ponúka celý rad funkcií vrátane možnosti vymeniť tváre s celebritami či dokonca obrazmi. Pomocou aplikácie Copy Replace Face môžete vytvárať realistické výsledky výmeny tvárí a baviť sa so svojimi fotografiami. Aplikácia sa jednoducho používa a je skutočne bohatá na funkcionalitu.

Card image cap
(0)

YouCam Perfect – Android

YouCam Perfect je aplikácia pre Android, ktorá ponúka celý rad funkcií vrátane výmeny tvárí. Aplikácia umožňuje jednoducho zameniť tvár a môžete dokonca vyskúšať nové účesy. YouCam Perfect ponúka aj široké spektrum filtrov ako aj nástrojov na úpravu, ktorými môžete doladiť svoje fotografie. Aplikácia je bezplatná, takže je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú výkonnú a ľahko použiteľnú aplikáciu na úpravu fotografií.

Card image cap
(0)

B612 – Android

B612 je aplikácia s neštandardným názvom pre Android, ponúka však celý rad funkcií vrátane výmeny tváre či skrášľovaní vašich čŕt. Aplikácia umožňuje jednoduchú výmenu tvárí s priateľmi alebo členmi rodiny, môžete pridávať stickerky či aplikovať filtre a prispôsobovať ich podľa vašich predstáv. B612 je k dispozícii zadarmo v obchode Google Play. Je to skvelá voľba pre ľudí, ktorí hľadajú zábavnú a pútavú aplikáciu na úpravu fotografií.

Card image cap
(0)

FaceApp – iOS

FaceApp je svetoznáma aplikácia pre iOS ale aj Android, je skutočne bohatá na kvalitné funkcie a to vrátane výmeny tvárí. Aplikácia vám umožňuje vymeniť tvár s kýmkoľvek, zmeniť vek či pohlavie. Aplikácia FaceApp zároveň ponúka rad filtrov a nástrojov na úpravu, ktorými môžete vylepšiť svoje fotografie. Aplikácia je dostupná zadarmo v obchode App Store ale aj Google Play.

Card image cap
(0)

Funveo Banuba - Android

Funveo Banuba je zábavná aplikácia pre Android, umožňujúca editovať fotografie, pozmeniť tvárové črty, pridať filtre, dokonca pozmeniť hlas a mnoho iného. Funveo Banuba je k dispozícii zadarmo v obchode Google Play.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com