Top 10 – Najlepšie iOS a Android aplikácie na menenie hlasu

Meniče hlasu sú aplikácie, ktoré vám umožňujú upravovať hlas v reálnom čase alebo po nahrávaní. Môžete ich používať na ‚trolovanie‘ kamarátov, maskovanie svojej identity, na zábavu či dokonca pomerne verné napodobňovanie hlasu celebrít. Či už chcete znieť ako robot, mimozemšťan, veverička alebo slávny spevák, máte šťastie, v dnešnej dobe existuje na to nejedna aplikácia. V tomto článku vám predstavíme 10 najlepších aplikácií na zmenu hlasu a to tak pre Android ako aj iOS.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(2)

AndroidRockVoicechanger - Android

AndroidRockVoiceChanger je aplikácia, ktorá vám umožní zmeniť hlas za pomoci desiatok efektov. Hlas môžete modifikovať tak, aby ste vyzneli ako starec či mimozemšťan, zmeniť váš hlas na chrapľavý, opitýa iné hlasy. Hlas môžete nahrávať a následne si ho prehrávať s rôznymi efektmi alebo ho zdieľať s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí alebo iných aplikácií. Môžete tiež importovať vopred nahraté zvukové súbory a následne aplikovať efekty.

Card image cap
(0)

Live Voice changer – iOS

Live VoiceChanger je aplikácia, ktorá vám umožňuje meniť hlas a to v reálnom čase počas telefonovania s inými alebo dokonca počas videochatu. Aj tu si môžete vybrať z rôznych hlasových efektov. Môžete rovnako upraviť rôzne vlastnosti svojho hlasu ako napr. výšku a rýchlosť, prípadne si vytvoriť vlastné efekty podľa vašej fantázie. Funkcia Live VoiceChangerje kompatibilná s tými najpopulárnejšími aplikáciami na komunikovanie, ako napr. WhatsApp, Skype, Messenger či FaceTime.

Card image cap
(0)

BaviuxVoicechanger- Android

BaviuxVoiceChanger je ďalšia aplikácia, ktorá umožňuje nahrávať hlas, na ktorý následne môžete aplikovať rôzne efekty. Môžete si vybrať z viac ako 40 rôznych hlasov a zvukov, či už chcete znieť ako keby ste sa nadýchali hélia, alebo vás posadol démon, stali ste sa zombíkom, a pod. Pomocou zabudovanej funkcie môžete tiež vytvárať zábavné obrázky so zvukom.

Card image cap
(0)

MagicCall – iOS

MagicCall je aplikácia, ktorá umožňuje meniť hlas a pridávať zvuky počas hovoru. Môžete si vybrať z rôznych hlasových efektov, napríklad skreslený, mužnejší, ženskejší, detský a ďalšie, realistickejšie efekty. Okrem toho môžete aplikovať aj zvuky dažďa, oslavy, hudobného koncertu a pod.

Card image cap
(0)

VoiceChanger od OnePixel - Android

VoiceChangerodOnePixel je ďalšou z aplikáciíumožňujúca nahrávať váš hlas a aplikovať naň rôzne efekty. Na výber máte viac ako 25 efektov a aj daná aplikácia vám umožňuje vytvoriť vlastné efekty. VoiceChangerOnePixel vám umožňuje ukladať svoje nahrávky a modifikovať ich naďalej.

Card image cap
(0)

FunCall - iOS

FunCall je ďalšia aplikácia, ktorá vám umožňuje zmeniť hlas počas hovoru a žartovať s priateľmi. Môžete si vybrať z rôznych hlasových efektov, prípadne zvukových efektov pre trolovanie kamarátov, ako napr. prdenie, smiech a pod.

Card image cap
(0)

Call od IntCall - iOS

Call od IntCall je aplikácia, ktorá vám umožní zmeniť hlas počas hovoru a vystreliť si z priateľov alebo rodiny. Môžete si vybrať z rôznych hlasových efektov, ako sú vysoké tóny, nízke tóny, zábavné, strašidelné zvukové efekty a tomu podobné. Svoje hovory môžete aj nahrávať a neskôr si ich vypočuť alebo zdieľať s ostatnými.

Card image cap
(0)

Super Voice – Android

Super Voice je aplikácia, ktorá umožňuje nahrávať váš hlas a používať naň rôzne efekty. Môžete si vybrať z viac ako 20 efektov, napríklad robot, mimozemšťan, hélium, veverička a ďalšie. Môžete si tiež vytvoriť vlastné efekty úpravou výšky a rýchlosti svojho hlasu. Aplikácia Super Voice vám umožňuje ukladať svoje nahrávky a zdieľať ich s ostatnými prostredníctvom e-mailu alebo sociálnych sietí.

Card image cap
(0)

VoiceChanger Plus – iOS

VoiceChanger Plus je aplikácia, ktorá vám umožňuje meniť svoj hlas zábavnými a smiešnymispôsobmi s desiatkami zábavných hlasov a zvukových efektov. Svoj hlas môžete nahrávať a prehrávať s rôznymi efektmi alebo ho zdieľať s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí alebo aplikácií na zasielanie správ. Môžete si tiež vyskúšať spievať s príšernými tónmi, melódiou a pod., alebo dokonca prehrávať svoj hlas odzadu. VoiceChanger Plus má jednoduché a intuitívne rozhranie, ktoré uľahčuje jeho používanie.

Card image cap
(0)

MagicCall – Android

MagicCall je ďalšia Android aplikácia, ktorá vám umožňuje zmeniť hlas počas hovoru a pridať realistické zvuky na pozadí. Môžete si vybrať z rôznych hlasových efektov, použiť ich počas telefonovania či pri editácii nahrávok.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com