Top 10 – Najlepšie aplikácie na vytvorenie loga zadarmo

Logo je vizuálnou identitou vašej značky. Pomôže vám vyniknúť z davu, prilákať zákazníkov a zanechá trvalý dojem profesionality. Ako však vytvoriť logo, ktoré bude reprezentovať vašu firmu, bez toho, aby ste museli minúť nemalú sumu peňazí na profesionála? Našťastie pre vás, existuje mnoho bezplatných webových aplikácií na návrh loga, ktoré vám pomôžu ľahko a kreatívne navrhnúť vlastné logo. V tomto článku vám predstavíme 10 najlepších bezplatných softvérov, ktoré môžete použiť na vytvorenie profesionálnych log pre svoje projekty. Je nutné poznamenať, že cenníky daných aplikácií môžu byť rôzne.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

LOGO.com

LOGO.com je online nástroj na tvorbu loga, ktorý vám umožní vytvárať profesionálne logá zadarmo. Môžete si vybrať zo stoviek návrhov loga podľa svojich preferencií a prispôsobiť ich pomocou prémiových fontov, ikon, kontajnerov a rozložení. Za nízke ročné predplatné môžete získať aj bezplatnú doménu, tvorcu webových stránok, vizitky a nástroj na budovanie značky. LOGO.com je preto kolekcia zábavných a jednoduchých nástrojov pre budovanie svojej značky online.

Card image cap
(1)

Vistaprint

Vistaprint je popredná online platforma, ktorá ponúka širokú škálu produktov a služieb pre malé podniky a jednotlivcov. Vistaprint má webovú aplikáciu určenú na tvorbu loga, ktorý vám umožní navrhnúť vlastné logo len za niekoľko minút. Môžete si vybrať z tisícov šablón, prispôsobiť farby a písma a bezplatne si stiahnuť ukážku vygenerovaného loga.

Card image cap
(1)

Squarespace

Squarespace je obľúbený nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý vám pomôže ľahko vytvoriť úžasné webové stránky. Squarespace má aj nástroj na tvorbu loga, ktorý vám umožní navrhnúť jednoduché a elegantné logo pre vašu webovú stránku alebo značku. Môžete si vybrať ikonu z ich knižnice alebo nahrať vlastný obrázok, upraviť veľkosť a polohu ako aj pridať text.

Card image cap
(1)

Looka

V aplikácii Looka dokážete vytvárať logá na základe vašich preferencií a štýlu, a to všetko s pomocou umelej inteligencie. Môžete zadať názov svojej firmy, odvetvie, slogan, farby, symboly a písma a získať desiatky nápadov na logo v priebehu niekoľkých sekúnd. Svoje obľúbené logo potom môžete upravovať a dolaďovať dokým s ním nebudete spokojní. Pre použitie výsledku si však budete musieť zaplatiť jednorazový poplatok alebo si aplikáciu predplatiť, vďaka čomu získate ďalšie funkcie a výhody. Looka je vhodná pre každého, kto chce ušetriť čas a peniaze a zároveň si chce vytvoriť kvalitné a profesionálne vyzerajúce logo pre svoju značku.

Card image cap
(0)

Designhill

Designhill je kreatívne trhovisko, ktoré vás spája s talentovanými dizajnérmi z celého sveta. Designhill má aj nástroj na tvorbu loga, ktorý vám umožní vygenerovať stovky log v priebehu niekoľkých sekúnd. Môžete zadať názov svojej firmy a odvetvie, vybrať si obľúbený štýl a farebnú schému a vylepšovať logo dovtedy, dokým nebudete spokojní.

Card image cap
(0)

TailorBrands

TailorBrands vám pomôže vytvoriť jedinečné a profesionálne vyzerajúce logo v priebehu niekoľkých minút. TailorBrands vám umožní navrhnúť aj webové stránky, vizitky, tovar a ďalšie produkty s použitím vami vygenerovaného loga. TailorBrands je ideálny pre malé podniky a podnikateľov, ktorí chcú premeniť svoj nápad na skutočnú značku.

Card image cap
(0)

Hatchful

Jednoduchý a bezplatný online nástroj na tvorbu loga, ktorý vám pomôže vytvoriť úžasné logo pre akékoľvek odvetvie alebo oblasť, v ktorom sa váš (budúci) podnik nachádza. Môžete si vybrať zo stoviek šablón, ikon, písiem a farieb a prispôsobiť si logo. Hatchful je ideálna webová aplikácia pre začiatočníkov, ktorí si chcú vytvoriť logo bez akýchkoľvek dizajnérskych zručností.

Card image cap
(0)

Canva

Všestranný a používateľsky prívetivý nástroj na grafický dizajn, ktorý vám pomôže vytvoriť logo, ako aj iný vizuálny obsah pre vašu značku. Editor Canva má uľahčujúcu funkciu drag-and-drop, milióny obrázkov, ikon, písiem a tvarov, vďaka čomu môžete navrhnúť logo úplne z ničoho, alebo použiť jednu z pripravených šablón pre dodatočnú inšpiráciu. Na svojom projekte môžete tiež spolupracovať s ostatnými používateľmi a zdieľať ho online alebo si ho stiahnuť na tlač. Canva je skvelá pre každého, kto si chce rozvinúť svoju kreativitu a vytvoriť logo vhodné pre podnik či podnikateľa.

Card image cap
(0)

Ucraft

Ucraft je webová aplikácia, ktorá vám umožní vytvoriť profesionálnu a pútavú webovú stránku ale aj logo pre váš biznis. Môžete si vybrať z tisícov ikon, tvarov, písiem a farieb, navrhnúť logo a stiahnuť si ho vo formáte PNG alebo SVG, prezrite si však ešte vopred cenník. Aplikácia Ucraft je ideálna pre každého, kto chce jednoducho a flexibilne vytvoriť webové stránky a logo.

Card image cap
(0)

Logo Genie

Jednoduchý a intuitívny online tvorca loga, ktorý vám pomôže vytvoriť logo za niekoľko minút. Zadajte názov svojej firmy, vyberte si špecializáciu, s ktorou chcete začať. Prezrite si stovky návrhov loga a prispôsobte ich pomocou rôznych fontov, farieb, efektov a ikon. Môžete tiež použiť pokročilé nástroje na úpravu veľkosti, polohy, otočenia, priehľadnosti a zarovnania rôznych prvkov loga. Logo Genie je určený pre každého, kto chce vytvoriť logo s minimálnym úsilím a maximálnou kreativitou.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com