Top 10 – Najlepšie antivírusové programy

Antivírusová ochrana je kritická pre každý počítač. Zariadenie napadnuté vírusom alebo malvérom môže v lepších prípadoch vykazovať spomalenie, v horších prípadoch môže dôjsť k jeho poškodeniu. Krádež osobných dát patrí medzi ďalšie riziká spojné s vírusmi. Stiahnutie správneho antivírusu je prvým krokom k ochrane vášho zariadenia. Aktívna antivírusová ochrana vás obráni pre hackermi a kyberzločincami, ktorí chcú získať prístup k vášmu zariadeniu pre osobné obohatenie. Nižšie máte uvedené antivírusové programy, ktorým môžete dôverovať.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

1.Avira

Avira je známa nemecká softvérová spoločnosť, ktorá ponúka rôzne druhy antivírusových programov pre osobné, ale aj firemné použitie. Populárna je najmä free verzia tohto antivírusu, ktorú si môžete nainštalovať do windowsu, mac os, androidu alebo ios. .

Card image cap
(0)

2. Norton 360

Antivírusový softvér Norton využíva unikátne skenovanie súborov podložené herustickými analýzami, ktoré je schopné odhaliť najnovšie vírusové a malvérové hrozby. Tento softvér je kvalitne spracovaný a je vhodnou voľbou pre zabezpečenie vášho PC. .

Card image cap
(0)

3. Kaspersky

Kaspersky poskytuje excelentnú antivírusovú ochranu a internetové zabezpečenie. Ako bonus, tento program dokážete detekovať nebezpečné webstránky a podľa viacerých hodnotení dosahuje najlepšie výsledky v antimalvérovej ochrane. .

Card image cap
(0)

4. Avast

Avast je antivírusový softvér od renomovanej softvérovej firmy. Na výber máte medzi free a premium verziou tohto programu s tým, že Avast okrem antivírusovej ochranu zahŕňa VPN, bezpečnostné nástroje a systémovú optimalizáciu. .

Card image cap
(0)

5. Eset

Eset je prémiový antivírusový softvér od slovenskej spoločnosti, ktorý je prítomný na trhu od 90-tých rokov. Kúpou tohto softvéru, určite nič nepokazíte a k tomu podporíte slovenskú ekonomiku. .

Card image cap
(0)

6. MacAfee

MacAfee je dobre známy americký softvér zameriavajúci sa na antivírusovú a antimalvérovú ochranu. Tento softvér ponúka rôzne balíčky pre osobné použitie, podniky alebo živnostníkov. Licencia na používanie tohto antivírusu je viazaná na rok s možnosťou predĺženia. .

Card image cap
(0)

7. Malwarebytes

Malwarebytes softvér získal popularitu najmä v rámci čistenia malvérových hrozieb. Nie je to typický antivírusový program čiže najlepším riešením je ho kombinovať s Avirou alebo iným antivírusovými nástrojmi. .

Card image cap
(0)

8. Bitdefender

Bitdefender je pokročilý antivírosvý softvér, ktorý zahŕňa masívnu databázu malvérov a vírusov. Prostredníctvom tejto databázy a umelej inteligencie dokáže Bitdefender detekovať všetky možné hrozby. .

Card image cap
(0)

9. AVG

Na vzniku AVG antivírusu sa podieľala česká spoločnosť Grisoft, ktorá vydala prvú verziu tohto antivírusu v roku 1992. AVG je solídny antivírusový program, ktorý zachytí až 99.9% potencionálnych hrozieb. .

Card image cap
(0)

10. Total AV

TotalAV je vynikajúci antivírusový program s jednoduchý užívateľským prostredníkom, ktoré je vhodné najmä pre ľudí, ktorí nie sú až tak zbehlí v IT. Okrem antivírusovej ochrany poskytuje Total AV aj doplnky pre bezpečnosť prehliadania webstránok. .

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com