piatok, 12 apríla, 2024
ÚvodAplikácieAndroid a iOSTop 10 - Najlepšie webstránky, ktoré vám poskytnú dočasný email na jedno...

Top 10 – Najlepšie webstránky, ktoré vám poskytnú dočasný email na jedno použitie

Dočasný email alebo tiež 10 minútový email je ideálnym riešením ak potrebujete poslať anonymne správu alebo sa zaregistrovať na webstránke s tým, že nebudete dostávať otravný spam. Ten bude končiť v emailovej schránke, ktorá o 10 minúť nebude existovať. Dočasný email je okresaná verzia bežného emailu, v ktorej nebudete mať veľké množstvo extra funkcií, ale primanie a odosielanie správ je to čo vám určite bude stačiť. K tomu všetkému je dočasný email ihneď aktívny po príchode na stránku, čiže nikto od vás nebude žiadať žiadne overovanie totožnosti.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(9)

10minuteemail one

10minuteemail One je jednorazový email, ktorého aktívna prevádzka končí po 10 minútach. Ak sa chcete zaregistrovať na webstránku bez toho, aby ste zdieľali váš reálny email, tak potom 10minuteemail One je vhodné riešenie pre vás .

Card image cap
(1)

10minutemail

10 minútový email ponúka emailovú schránku s časovým obmedzením. Služba je zadarmo s možnosťou zmeniť jazyk alebo pridať ďalších extra 10 minút, aby ste predlžili používanie emailovej adresy.

Card image cap
(1)

Temporarly

Temporarly je dočasný email, ktorý vás ochráni pred spamom, hackermi, scamermi alebo otravnými reklamami a newslettermi. V rámci webstránky môžete zmazať, zmeniť alebo obnoviť emailovú schránku.

Card image cap
(1)

Etempmail

Etempmail je úžasný nástroj, ktorý vás uchráni pred nevyžiadanou poštou, keďže tá skončí v dočasnej schránke. Hlavným benefitom využitia Etempmailu je, že nemusíte zdieľať vaše reálne meno alebo iné osobné údaje, aby sa sa dostali k emailovej schránke.

Card image cap
(0)

10minemail

10minemail má modernú a prehľadnú schránku, kde získate jednoducho a rýchlo jednorazový email. Ak vám nevyhovuje webová verzia tejto emailovej schránky, tak potom môžete využiť mobilné verzie, ktoré stiahnete na apple store alebo google play.

Card image cap
(0)

Tempail

Tempail ponúka emailovovú schránku, ktorá exspiruje po jednej hodine. Na stránke si môžete skopírovať link dočasnej schránky, obnoviť alebo vymazať tento dočasný email. Výhodou oproti ostatným podobným webom je možnosť vytvoriť si QR kód dočasného emailu.

Card image cap
(0)

DisposableMail

DisposableMail je ďalšou stránkou na vytvorenie emailu na jedno použitie. Predvolený čas tohto emailu je nastavený na jednu hodinu s možnosťou predĺžiť jeho expiráciu na jeden alebo dva týždne.

Card image cap
(0)

GetTempMail - Android

GetTempMail je android aplikácia na vytvorenie dočasného emailu, v rámci ktorého budete môcť prijímať anonymne správy, bez toho aby niekto ohrozil vašu internetovú bezpečnosť. Ak chcete mať tento email kedykoľvek po ruke vo vašom mobile, tak neváhajte použiť túto apku.

Card image cap
(0)

Temp Mail - iOS

Temp Mail je skvelá iOS aplikácia pre apple smartphony, ktorá vám pomôže vytvoriť dočasný email bez nutnosti registrácie. S Temp Mailom môžete vytvoriť naraz hneď niekoľko jednorázových schránok. Využiť môžete tiež rozšírenie pre internetové prehliadače, ktoré nájdete v chrome obchode.

Card image cap
(0)

CryptoGmail

CryptoGmail alebo Crypto Garbage Mail vám vygeneruje falošné emailové adresy, vďaka ktorým nemusíte používať váš reálny email. Vďaka CryptoGmail-u ostane vaša reálna emailová schránka čistá bez otravného firemného spamu.

ARGO
ARGOhttps://www.argo.sk
Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com
PODOBNÉ PRÍSPEVKY

POPULÁRNE PRÍSPEVKY

ORIGINÁLNA POTLAČ