Top 10 – Najlepšie aplikácie na odstránenie pozadia z fotky alebo obrázku

Hľadáte najlepšie aplikácie a webové aplikácie na odstránenie pozadia z fotky? Či už chcete vytvoriť priehľadné výrezy, zmeniť farbu pozadia alebo pridať krajšie pozadie, existuje množstvo nástrojov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vynikajúce výsledky. V tomto článku preskúmame 10 najlepších online ale aj offline aplikácií, ktoré vám umožnia odstrániť pozadie či vymazať objekty z akejkoľvek fotografie v priebehu niekoľkých sekúnd. Čítajte ďalej a objavte najlepšie programy a webové aplikácie na odstránenie pozadia na fotke alebo obrázku.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

REMOVE BG

Táto webová aplikácia umožňuje vymazať pozadie z akéhokoľvek obrázka v priebehu niekoľkých sekúnd a potom ho upraviť pomocou rôznych nástrojov a šablón. Môžete vytvárať priehľadné výrezy, pridávať nové pozadia, grafiku, filtre a využívať ďalšie funkcie.

Card image cap
(1)

BACKGROUND ERASER – Android

Background Eraser je aplikácia na Android, umožňuje vymazať pozadia z fotografií a uložiť spracované obrázky ako súbory PNG alebo JPG. Môžete použiť automatický režim, aby samotná aplikácia rozpoznala objekt v popredí, alebo manuálny režim, vďaka ktorému môžete vymazať pozadie prstom. Môžete tiež obnoviť alebo spresniť okraje výrezu a priblížiť alebo oddialiť ho pre ešte väčšiu presnosť.

Card image cap
(1)

MAGIC ERASER – iOS

Magic Eraser je iOS aplikácia, vďaka ktorej môžete vymazať pozadie z fotografií či obrázkov a výrezy následne uložiť vo forme PNG alebo JPG súborov. Pokým PNG súbory majú priehľadné pozadie, JPG súbory sú vždy s jednofarebným pozadím, najčastejšie bielym. Okrem samotného odstránenia pozadia môžte do obrázkov kresliť štetcami, kombinovať fotky, pridať tiene, zmeniť farby alebo veľkosť plátna.

Card image cap
(0)

PHOTOROOM

Photoroom automaticky odstráni pozadie z vašich fotografií a umožní vám prispôsobiť ich pomocou nových pozadí a grafiky. Môžete si vybrať z tisícok pozadí a šablón alebo použiť vlastné obrázky. PhotoRoom ponúka mnoho iných funkcií, ako napr. editor pre viacero fotiek naraz, export do HD kvality, inteligentná zmena veľkosti a ďalšie funkcie, avšak to všetko sa skrýva za Pro verziou.

Card image cap
(0)

ADOBE REMOVE BACKGROUND

Táto webová aplikácia od Adobe umožňuje v priebehu niekoľkých sekúnd vymazať pozadie z akéhokoľvek obrázka. Aplikácia Adobe Express je bezplatná, môžete pritom použiť JPG či PNG obrázky. Výhodou je tiež možnosť integrovať ho s inými produktmi Adobe, ako sú Photoshop či Lightroom. Adobe Express je výkonný a ľahko použiteľný nástroj, ktorý vám pomôže vytvoriť úžasné obrázky na akýkoľvek účel.

Card image cap
(0)

REMOVAL AI

Removal AI je webová aplikácia využívajúca pokročilé algoritmy umelej inteligencie na okamžité zistenie a odstránenie pozadia z akéhokoľvek obrázka. Fotografie môžete tiež upravovať pomocou rôznych nástrojov, ako je orezávanie, zmena veľkosti, otáčanie, úprava farieb, pridávanie textu a ďalšie. Removal.AI ponúka vysokokvalitné výsledky, rýchle spracovanie a dostupné ceny. Môžete ho používať bezplatne pre 3 obrázky mesačne alebo si vybrať plán predplatného, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Removal.AI je aj ľahko použiteľný nástroj, s ktorým bez problémov upravíte akýkoľvek obrázok.

Card image cap
(0)

FOTOR: Background Remover

Fotor: Background Remover je webová aplikácia využívajúca technológiu umelej inteligencie na identifikáciu a bezplatné odstránenie pozadia z akéhokoľvek obrázka online. Môžete tiež zmeniť farbu alebo použiť generátor pozadia AI na vytvorenie jedinečného pozadia na základe vami napísaného textu, vďaka čomu je Fotor Remove background rýchla a ľahko použiteľná aplikácia. Fotografie môžete tiež upravovať pomocou rôznych nástrojov a šablón. Pomocou nástroja na navrhovanie môžete taktiež vytvárať logá, koláže a pod.

Card image cap
(0)

SLAZZER

Ďalšia webová aplikácia a počítačový softvér využívajúca AI technológiu na automatické odstránenie pozadia, je schopná tieto úkony vykonať na akomkoľvek obrázku a to v priebehu niekoľkých sekúnd. Slazzer je rýchly, presný, ľahko sa používa a poskytuje nástroje pre čo najpresnejšie vyrezanie pozadia. Pomocou softvéru pre stolové počítače môžete naraz spracovať aj tisíce obrázkov v dávkach. Slazzer ponúka bezplatné ako aj platené plány v závislosti od vašich potrieb.

Card image cap
(0)

CUTOUT

CutOut je ľahko použiteľný online editor poháňaný AI technológiou na vyrezanie pozadia. Dokáže toho oveľa viac, vďaka CutOutu si môžete vytvoriť koláže, návrhy produktov a mnoho iného. Motív pozadia si môžete zmeniť priamo v aplikácií s možnosťou nahrať stovky fotiek na spracovanie naraz.

Card image cap
(0)

CLIPPING MAGIC

Plne automatická AI poháňaná webová aplikácia určená na odstránenie pozadia z akéhokoľvek obrázka alebo produktovej fotografie. Všetko spravíte jediným klikom. Aplikácia zároveň poskytuje tutoriály pre čo najefektívnejšie využitie nástrojov, ktoré sú v ponuke.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com