Top 10 – Najlepšie streamovacie služby

Začnite svoju cestu streamovania s našim stručným no výstižným článkom, v ktorom opisujeme tie najlepšie streamovacie služby. 2023 nezačal práve najlepšie pre Netflix, ktorý sa rozhodol zatočiť s účtami, ktoré zdieľajú prístup do účtu iným. Naopak HBO Max prinieslo na trh novinku vo forme seriálu TheLast of Us. Apple TV je rovnako milé prekvapenie, nakoľko sa platforma zlepšila. Viac o streamovacích službách v 2023 roku prečítate v článku.

Nové streamovacie služby:
Canal+

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

Netflix

Netflix je americká streamovacia služba, ktorá ponúka širokú škálu filmov, televíznych programov, dokumentárnych filmov a pôvodných programov. Je to jedna z najpopulárnejších streamovacích služieb na svete s viac ako 167 miliónmi predplatiteľov. Netflix sa stal významným hráčom v zábavnom priemysle a za svoj pôvodný obsah získal množstvo ocenení. Výhody: 1. Široký výber obsahu vrátane filmov, televíznych programov, dokumentárnych filmov a pôvodných programov. 2. Jednoduché používateľské rozhranie s personalizovanými odporúčaniami. 3. Cenovo dostupné plány predplatného bez reklám. 4. Možnosť sledovania na viacerých zariadeniach vrátane smartfónov, tabletov, počítačov a televízorov. 5. Možnosť sledovania vybraných titulov v režime offline. Nevýhody: 1. Obmedzený výber obsahu v niektorých krajinách z dôvodu licenčných dohôd. 2. Nedostatok živých športových prenosov alebo spravodajstva. 3. Niektoré tituly nemusia byť v niektorých regiónoch dostupné kvôli licenčným dohodám. 4. Žiadne bezplatné skúšobné obdobie pre nových predplatiteľov.

Card image cap
(1)

HBO Max

HBO Max je vynikajúcou alternatívou k službe Netflix, ktorá ponúka široký výber populárnych televíznych programov a filmov za výhodnú cenu. Za 14,99 dolára mesačne máte prístup k špičkovému obsahu, ako napríklad Succession, Euphoria, Hra o tróny, Černobyľ, Veľké malé klamstvá, Barry a TokyoVice. Okrem týchto titulov ponúka HBO Max aj nedávno uvedené filmy z posledného polroka, napríklad Batman a Fantastické zvery: Brumbálove tajomstvá. HBO Max so 7-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou a základným tarifom od 9,99 USD mesačne s reklamami a podporou FHD je k dispozícii v 61 regiónoch v Európe, USA, Latinskej Amerike a Karibiku.

Card image cap
(1)

SkyShowTime

SkyShowtime je nová streamovacia služba, ktorá dnes prichádza na Slovensko a do ďalších siedmich krajín. Ponúka štandardný poplatok 5,99 eura mesačne s 50-percentnou trvalou zľavou pre predplatiteľov, čo znamená, že môžu platiť len 2,99 eura mesačne. Obsahuje seriály, filmy a obsah pre deti od UniversalPictures, ParamountPictures, Nickelodeon, DreamWorksAnimation, Paramount+, Showtime, SkyStudios a Peacock. Obsah je dostupný vo Full HD kvalite a je možné ho využívať naraz na troch zariadeniach. Slovenské titulky sú dostupné pri mnohých seriáloch a filmoch a slovenský dabing je dostupný najmä pri detskom obsahu. Akcia platí iba do 11. apríla 2023.

Card image cap
(1)

Apple TV+

Apple TV+ ponúka vynikajúci výber pôvodných seriálov a filmov vrátane ocenených titulov, ako sú TedLasso, Severance, Teherán, Coda (držiteľ Oscara za najlepší film), Tragédia Macbeth, Greyhound a TheSkyisEverywhere. Je oveľa lacnejší ako Netflix, len za 4,99 dolára mesačne, a je dostupný takmer na všetkých platformách. Vďaka 7-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii je Apple TV+ skvelou alternatívou k Netflixu pre cenovo dostupné a zábavné sledovanie.

Card image cap
(3)

Disney+

Disney+ sa rýchlo stáva jednou z najobľúbenejších streamovacích platforiem a ponúka obrovský katalóg filmov a seriálov od spoločností Marvel, Pixar, National Geographic, Walt Disney, StarWars a ďalších. Zahŕňa aj kritikmi oceňované seriály od HBO, ako je napríklad indický TheWire. So svojím cenovo dostupným základným plánom 7,99 dolára mesačne ponúka obsah v rozlíšení 4K a štyri súčasné streamy, čo je oveľa výhodnejšie ako plán Netflixu za 9,99 dolára, ktorý ponúka len 720p s jedným streamom. Služba Disney+ je dostupná v USA, Kanade, Holandsku, Nemecku, Indii, Spojenom kráľovstve a ďalších 41 krajinách so 7-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

Card image cap
(0)

Hulu

Hulu je cenovo dostupná streamovacia platforma, ktorá ponúka knižnicu viac ako 3000 filmov, televíznych relácií a originálov. Spolupracuje so špičkovými štúdiami a prináša klasické seriály, ako sú Simpsonovci, Brooklyn Nine-Nine, Frasier atď., ako aj nové a obľúbené tituly, ako napríklad Len vraždy v budove, Príbeh služobníčky, Ako som spoznal vášho otca, TheDropout a AbbottElementary. Základný plán začína na 6,99 dolára mesačne a zahŕňa reklamy, ale je možné ho streamovať na dvoch obrazovkách súčasne. Ak chcete získať viac obsahu z Disney+, ESPN+ a živých televíznych kanálov, je k dispozícii balíkový plán za 13,99 USD mesačne. Služba Hulu ponúka aj 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a je podporovaná v regiónoch USA.

Card image cap
(0)

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video je vynikajúcou a cenovo dostupnou alternatívou služby Netflix, ktorá ponúka obrovskú knižnicu filmov a seriálov bez obmedzení kvality streamovania. S viac ako 26 000 titulmi prekonáva rekord Netflixu a má množstvo obsahu, ktorý vás zabaví. Služba Prime Video tiež rýchlo kupuje práva na streamovanie filmov uvedených v kinách, takže máte prístup k novým filmom oveľa skôr ako iné platformy. Cena sa začína na 8,99 USD mesačne za samostatný plán a 14,99 USD mesačne za balíček s výhodami Amazon Prime. Služba je dostupná vo viac ako 200 krajinách okrem pevninskej Číny, Sýrie, Severnej Kórey a Iránu.

Card image cap
(0)

Youtube TV

YouTube je platforma na streamovanie s podporou reklám, ktorá bezplatne ponúka rôzny obsah vrátane vybraných filmov a seriálov od veľkých štúdií. Má aj niekoľko originálnych titulov YouTube, ktoré sa dajú sledovať zadarmo, ale na sledovanie titulov s prívlastkom "Premium" je potrebné predplatné YouTube Premium. YouTube TV je platená služba spoločnosti, ktorá ponúka viac ako 90 kanálov a hlavné siete ako ABC, FOX, CBS, PBS a BBC. Zahŕňa aj živé športové prenosy s kanálmi ako ESPN, NFL, CBS Sports a funkciu DVR na nahrávanie živých športových prenosov a udalostí. Cena sa začína na 64,99 USD mesačne a je dostupná vo väčšine regiónov okrem Číny, Severnej Kórey, Iránu, Sudánu a Turkménska.

Card image cap
(0)

ParamountPlus

Paramount+ je skvelá streamovacia aplikácia pre tých, ktorí hľadajú alternatívu k službe Netflix. Ponúka športové prenosy, živé televízne vysielanie a miestne správy od spoločností CBS, ParamountPictures, MTV, Viacomnetwork, ComedyCentral a ďalších. Cena predplatného je pomerne prijateľná: 4,99 USD mesačne za základný plán podporovaný reklamami a 9,99 USD mesačne za plán bez reklám. Je k dispozícii v Austrálii, Kanade, Latinskej Amerike, na Blízkom východe (ako platený televízny kanál), v severských krajinách a v Spojených štátoch so 7-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

Card image cap
(0)

Mubi.

Mubi je ideálna streamovacia služba pre filmových fanúšikov, ktorá ponúka kurátorský výber artových filmov, dokumentárnych filmov a filmov z filmových festivalov, ktoré sa zvyčajne nedostanú do kín. Nachádzajú sa tu kultové klasiky ako Krstný otec a 2001: Vesmírna odysea, ako aj novšie filmy, napríklad Portrét dámy v ohni. Predplatné Mubi stojí 10,99 dolára mesačne, čo je stále menej ako stredne náročný plán Netflixu, a je dostupné vo viac ako 195 krajinách. Vďaka 7-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú preskúmať špecializovaný obsah bez toho, aby prerazili banku.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com