Top 10 – Najlepšie android aplikácie na úpravu fotografií

Aplikácie na úpravu fotografií v systéme Android sú výkonné nástroje na úpravu fotografií. Ponúkajú celý rad funkcií, ako sú filtre, rámčeky, prekrytia, textúry a ďalšie. Majú tiež pokročilé nastavenia na zhotovenie dokonalého záberu a technológiu rozpoznávania tváre na automatické rozpoznávanie tvárí na fotografiách a použitie skrášľujúcich efektov. Tieto aplikácie sú užitočné na rýchle a jednoduché vylepšenie fotografií niekoľkými ťuknutiami alebo na vytvorenie profesionálne vyzerajúcich snímok pomocou výkonných nástrojov.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

Snapseed

Snapseed je vysokovýkonná aplikácia od Googlu na úpravu fotografií pre Android, ktorá používateľom umožňuje rýchlo a jednoducho upravovať fotografie za pomoci mnohých nástrojov a filtrov. Obsahuje aj funkcie, ako sú selektívne úpravy, krivky či nástroje na delikátnejšie úpravy detailov.

Card image cap
(1)

Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express je výkonná aplikácia na úpravu fotografií pre Android od Adobe, ktorá používateľom umožňuje rýchlo a jednoducho upravovať fotografie pomocou rôznych nástrojov a filtrov. Obsahuje aj funkcie, ako je redukcia červených očí, odstraňovanie škvŕn a ďalšie. Adobe Photoshop Express využíva mnohé z najlepších nástrojov na úpravu fotografií obsiahnutých vo Photoshope. Aj napriek veľkému množstvu pokročilých funkcií sa táto bezplatná aplikácia používa na malom dotykovom displeji veľmi jednoducho.

Card image cap
(1)

TouchRetouch

TouchRetouch je ľahko použiteľný nástroj na odstraňovanie objektov pre systém Android, ktorý používateľom umožňuje rýchlo odstrániť nežiaduce objekty z fotografií bez akýchkoľvek ťažkostí alebo komplikovaného zásahu zo strany používateľa.

Card image cap
(0)

VSCO

VSCO je univerzálna aplikácia na úpravu fotografií pre Android, ktorá ponúka celý rad funkcií vrátane obrovského množstva filtrov, rámčekov a ďalších funkcií. Má tiež zabudovaný fotoaparát s pokročilými nastaveniami na zhotovenie dokonalého záberu.

Card image cap
(0)

Prisma Photo Editor

Prisma Photo Editor je ľahko použiteľná aplikácia na úpravu fotografií pre systém Android, ktorá používateľom umožňuje rýchlo aplikovať umelecké efekty na svoje fotografie pomocou niekoľkých klepnutí. Obsahuje aj zakladanejšie funkcie, ako je orezávanie, zmena veľkosti a ďalšie.

Card image cap
(0)

Foodie

Foodie je univerzálna aplikácia na fotografovanie potravín a jedál pre Android, ktorá používateľom umožňuje robiť úžasné fotografie svojich jedál či nápojov pomocou zabudovaného fotoaparátu a potom ich rýchlo upravovať pomocou výkonných nástrojov na úpravu. Obsahuje aj funkcie, ako sú tipy na styling jedla, zdieľanie receptov a ďalšie.

Card image cap
(0)

Visage Lab

Visage Lab je ľahko použiteľný editor portrétov pre Android, ktorý používateľom umožňuje rýchlo vylepšiť svoje selfie pomocou funkcie skrášľovania jedným jediným klepnutím. Rovnako poskytuje možnosť manuálne upraviť jas, kontrast, sýtosť atď. Je to jednoduchý, no účinný digitálny skrášľovač.

Card image cap
(0)

AfterLight

AfterLight je intuitívny „všetko v jednom“ editor fotografií pre Android, ktorý ponúka celý rad funkcií vrátane filtrov, rámčekov, prekrytí, textúr, textu atď.

Card image cap
(0)

LD Photo Editor

LD Photo Editor je pokročilý editor fotografií pre Android, ktorý ponúka celý rad výkonných nástrojov vrátane úpravy kriviek, úpravy vyváženia farieb, súboru nástrojov na redukciu šumu atď. Pre komplikovanejšie editácie máte možnosť vytvárania vrstiev.

Card image cap
(0)

FaceTune AI

Opäť ďalší skrášľovač selfíčok, FaceTune AI je editor portrétov pre Android avšak s podporou umelej inteligencie. Využíva technológiu rozpoznávania tváre na automatické rozpoznávanie tvárí na fotografiách a následne aplikuje rôzne skrášľovacie efekty, ako je vyhladenie pleti alebo odstránenie škvŕn bez akéhokoľvek zdĺhavého a komplikovaného zásahu používateľa.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com