piatok, 12 apríla, 2024
ÚvodAplikácieAndroid a iOSTop 10 - Najlepšie aplikácie na sledovanie polohy

Top 10 – Najlepšie aplikácie na sledovanie polohy

Máte nepríjemné skúsenosti so stratou zariadenia, prípadne sa chcete uistiť o tom, že vaše deti sú v bezpečí a chodia do školy pravidelne načas? Vďaka GPS technológií si dokážete zabezpečiť majetok ako aj bezpečie vašich detí. GPS však už integrovalo mnoho aplikácií a preto môže byť zložité nájsť tie najlepšie aplikácie, ktoré vám umožnia mať pokoj v duši. Poďme sa na ne spoločne pozrieť.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

mSpy – iOS

mSpy je ďalšia aplikácia na sledovanie iPhonu pre iOS. Nejde však len o ďalšiu aplikáciu na sledovanie, môžete ju použiť aj na sledovanie aktivity vašich detí na smartfóne. Môžete sledovať polohu vašej rodiny, priateľov a iné veci, ako napr. prijaté alebo odoslané správy, odchádzajúce a prichádzajúce hovory, a mnoho iného. Aplikácia umožňuje naozaj jednoduché prihlásenie sa a vďaka rýchlej zákazníckej podpore budete mať istotu, že získate pomoc akonáhle ju potrebujete.

Card image cap
(5)

Google Maps – Android

Google Maps je bezplatná a mnohým známa aplikácia využívajúca GPS technológiu, ktorá šetrí čas a peniaze pri plánovaní trasy, umožňuje však mnoho iného. Vďaka funkcii sledovania polohy a to v reálnom čase môžete vedieť presnú polohu ostatných na mape, s ktorými zdieľate polohu. Veľkou výhodou je, že daná aplikácia je obvykle predinštalovaná na Android smartfónoch.

Card image cap
(3)

Glympse – iOS

Bezplatná aplikácia na sledovanie zariadení iPhone. Nepotrebujete povolenie od majiteľa cieľového zariadenia, čo znamená, že môžete zostať po celý čas v úplnej anonymite. Ak sa chcete s partnerom kedykoľvek navzájom sledovať, môžete tak urobiť za pomoci Glympse. Ak teda jeden z vás náhodou stratí telefón, ten druhý ho bude môcť nájsť za vás.

Card image cap
(1)

Find my Kids – Android

Jedna z najpopulárnejších rodičovských aplikácií určená na sledovanie detí. Pomáha vám sledovať polohu smartfónu detí na mape v reálnom čase, dokážete odpočúvať okolie smartfónu a rovnako môžete za pomoci aplikácie chatovať s vašim dieťaťom.

Card image cap
(0)

Family Link od Googlu – Android

Bezplatná aplikácia od Google umožňuje kontrolovať obsah (rodičovská kontrola) pozeraný vašimi deťmi, poskytuje aj viacero iných informácií či možných obmedzení pre zdravé používanie smartfónu. Rovnako môžete sledovať v reálnom čase polohu detí vďaka GPS.

Card image cap
(0)

Find My Device od Googlu – Android

Find My Device od Googlu je ďalšia inovatívna a bezplatná aplikácia, ktorá je stále vo vývoji a poskytuje sledovanie zariadení za pomoci GPS. Ak je telefón online a máte prístup k jeho účtu Google, dokážete ho jednoducho nájsť. Osobné údaje sú šifrované, zariadenia sa môžu párovať a zdieľať si polohu navzájom. Rovnako si môžete uzamknúť stratený či odcudzený smartfón.

Card image cap
(0)

Live Mobile Location Tracker – Android

Ďalšia bezplatná alternatívna aplikácia na sledovanie polohy, vďaka ktorej si môžete nájsť vaše zariadenia a to kdekoľvek na svete. Umožňuje používateľom čítať všetky SMS a MMS odoslané alebo prijaté používateľom telefónu, zobraziť všetky prichádzajúce, odchádzajúce a zmeškané hovory ako aj ich trvania, rovnako umožní zobraziť všetky fotky v telefóne a pod. Veľkým mínusom aplikácie je hlavne prítomnosť reklám.

Card image cap
(0)

Famisafe – iOS

Famisafe je ideálna aplikácia na sledovanie iPhonu s unikátnymi funkciami, ktoré len ťažko nájdete inde. Intuitívne navrhnutá aplikácia, umožňuje zobrazovať históriu polohy smartfónu, môžete blokovať určité druhy obsahu, monitorovať svoje deti a ich aktivitu na iPhone ako aj ich polohu, možnosť blokovať aplikácie a pod.

Card image cap
(0)

GeoZilla – iOS

Bezplatná aplikácia umožňujúca sledovať aktuálnu polohu vašich priateľov a rodiny. S intuitívnym rozhraním sa používa veľmi ľahko. Môžete byť súčasťou skupiny, v ktorej všetci sledujete svoju polohu. Užitočné pre stretnutia či monitorovanie polohy detí a iných rodinných príslušníkov.

Card image cap
(0)

uMobix – iOS

Ďalšia aplikácia dostupná na iOS schopná monitorovať polohu vašich detí ako aj vášho zariadenia. Aplikácia vám zároveň umožňuje zistiť, s kým sa vaše dieťa rozpráva na telefóne.

ARGO
ARGOhttps://www.argo.sk
Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com
PODOBNÉ PRÍSPEVKY

POPULÁRNE PRÍSPEVKY

ORIGINÁLNA POTLAČ