Top 10 – Najlepšie android aplikácie, ktoré zmenia statické pozadie vášho smartphonu na animované

Aplikácie animovaných tapiet pre systém Android umožňujú používateľom zmeniť fádne statické tapety na dynamické a interaktívne scény. V daných aplikáciách môžete nájsť veľké množstvo rôznorodých tém, ako sú napr. morské vlny, lesy, umelecké diela, vesmír, 3D prostredia či mnohé iné kategórie, ktoré vám budú vyhovovať. Poskytujú tiež prístup k stovkám živých tapiet, ktoré možno samostatne prispôsobiť.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

4D Live Wallpaper

Táto aplikácia ponúka jedinečnú zbierku živých tapiet 4D s coolovým 3D hĺbkovým efektom. Má rozmanitú ponuku tapiet, ktoré vyhovujú rôznym vkusom a poskytuje používateľovi technicky vyspelé možnosti, ktoré môžete ovládať za pomoci senzorov telefónu. Je kompatibilná s telefónmi s displejom AMOLED, spotrebuje veľmi málo batérie a je jednou z najlepších dostupných možností čo sa týka živých, animovaných tapiet.

Card image cap
(1)

Live Wallpapers

Táto aplikácia ponúka jedinečnú zbierku živých tapiet 4D s chladným 3D hĺbkovým efektom. Má širokú škálu tapiet, ktoré vyhovujú rôznym vkusom, vrátane technicky vyspelých možností, ktoré možno ovládať pomocou senzorov telefónu. Je kompatibilná s telefónmi s displejom AMOLED, spotrebuje veľmi málo batérie a je jednou z najlepších dostupných možností tapiet.

Card image cap
(0)

Wave Live Wallpaper

Wave Live Wallpaper je bezplatná aplikácia pre Android, ktorá ponúka rôzne živé tapety s úžasným dizajnom a konceptmi, ako sú delfíny, mačky a smrtiaci žralok rozbíjajúci obrazovku. Pravidelne sa vydávajú nové vzory a aplikácia je navrhnutá tak, aby spotrebovala veľmi málo energie batérie tým, že zastaví animáciu na pozadí. K vybraným živým tapetám poskytuje aj zodpovedajúce motívy klávesnice.

Card image cap
(0)

Forest Live Wallpaper

Milujete komfort prírody? Ak áno, táto aplikácia je práve pre vás, nakoľko zmení statickú tapetu pre Android na krásne zelenú, živú lesnú scénu so stromami, rastlinami a zvieratami. Aplikácia Forest Live Wallpaper je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú relaxačné a upokojujúce živé tapety. Ponúka množstvo krásnych animovaných tapiet s prispôsobiteľnými možnosťami vrátane jedinečného nastavenia tzv. "Night Time Multiplier", vďaka ktorému budú stromy a kopce na tapete jasnejšie počas noci.

Card image cap
(0)

Muzei Live Wallpaper

Muzei je živá tapeta pre Android, ktorá denne obnovuje zamknutú obrazovku vášho smartfónu najnovšími umeleckými dielami. Vami zvolené obľúbené tapety sa rovnako môžu meniť v pravidelnom intervale, ak si tak pravdaže želáte. Aplikácia je rovnako vhodná pre vývojárov, jej zdrojový kód je totižto k dispozícii pre nadšencov kódovania, ktorí si môžu vytvoriť vlastné tapety.

Card image cap
(0)

Paperland Live Wallpaper

Táto aplikácia ponúka krajinomaľby vystrihnuté z papiera, ktorá sa plazí po obrazovke telefónu, pričom používatelia môžu nastaviť čas východu a západu slnka. Je poháňaná službou AccuWeather a v bezplatnej verzii ponúka tri témy: tichá noc, trávnatá krajina alebo migrácia púšte. Vyvinula ju spoločnosť Joko Interactive a je k dispozícii v obchode Google Play v platenej aj neplatenej verzii.

Card image cap
(0)

Zentaled Live Wallpaper

ZENTALED Live Wallpaper je aplikácia pre Android dostupná v obchode Google Play, ktorá používateľom ponúka 3D animácie ako tapety, pohybujúce sa v reálnom čase. Obsahuje obrovské množstvo skutočne unikátnych vzorov s jedinečnými farebnými kombináciami a jej tmavé pozadie znižuje spotrebu batérie vášho smartfónu. Je kompatibilná hlavne so smartfónmi s displejom OLED a vývojár, maxelus.net, má k dispozícii viac aplikácií pohyblivých tapiet s rôznymi vzormi a dizajnom v prípade, že ste ochotní si za nich priplatiť.

Card image cap
(0)

Asteroid App

Aplikácia ASTEROID je skvelou voľbou pre milovníkov astronómie, ktorí si chcú prispôsobiť svoju domovskú alebo uzamknutú obrazovku fascinujúcimi vesmírnymi objektmi. Umožňuje používateľom prispôsobiť tvar a farbu asteroidu, ponúka aj režim statického obrazu, ktorý namiesto animovanej tapety každých 10 sekúnd zobrazí statický obrázok, čím pomáha šetriť batériu.

Card image cap
(0)

Cartogram – Live Map

Cartogram je aplikácia, ktorá používateľom umožňuje prispôsobiť si tapetu domovskej obrazovkyna živú mapu, tá sa následne mení podľa polohy vášho GPS. Ponúka rôzne šablóny a farby máp, ako aj AMOLED štýly máp a používatelia si môžu v nastaveniach prispôsobiť značku polohy. Aplikácia tiež umožňuje používateľom zdieľať svoje obľúbené mapy s ostatnými, takže je ideálnou voľbou pre cestovateľov.

Card image cap
(0)

Material Islands

Material Islands je aplikácia pre milovníkov minimalizmu, umožňuje používateľom zobrazovať na domovskej obrazovke polo-živé tapety ikonických miest, ako sú Taj Mahal,Eiffelova veža a pod., a to v ich minim. Tapety sa v priebehu dňa postupne menia, vďaka čomu je aplikácia energeticky úspornejšia v porovnaní s inými aplikáciami. Rovnako má AMOLED nočný režim, ktorý ešte viac znižuje spotrebu batérie.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com