Top 10 miest kde nájdete fotky a obrázky pre vašu stránku

Potrebuješ kvalitnú fotografiu pre leták, brožúru, webstránku alebo prezentáciu? Ak áno, tak potom ti tento článok ponúkne zoznam stránok kde nájdeš prémiové fotografie pre tvoj projekt.

Prémiové fotobanky ponúkajú narozdiel od portálov s obrázkami zdarma omnoho vyššiu kvalitu. Fotografie nahrané na prémiových fotobankách podliehajú poväčšinou schvaľovaniu, čiže na nich nájdeš výhradne fotky od profesionálnych fotografov alebo umelcov.

Zvoľ top desiatku

Card image cap
(1)

SHUTTERSTOCK

Shutterstock je na najväčšia fotobanka na svete. Každý deň sú na tejto stránke uverejnené tisíce nových profesionálnych fotografií, ilustrácií alebo vektorov. Vyber si odberateľský plán, ktorý ti najviac vyhovuje a začni sťahovať povolené množstvo fotografií.

Card image cap
(0)

DREAMSTIME

Dreamstime je uznávaným lídrom v oblasti prémiových fotografií a hlavný poskytovateľ vysoko kvalitných digitálnych obrázkov za neuveriteľné nízke ceny. Všetky obrázky dostupné na stránke sú poskytnuté komunitou Dreamstime fotografov, pričom každá fotografia podlieha schvaľovaniu editormi stránky. Databáza stránky je každý deň aktualizovaná tisíckami nových obrázkov.

Card image cap
(0)

ADOBE STOCK

Adobe stock je pomerne nový projekt ponúkajúci viac ako milióny profesionálnych fotografií a vektorov vo výhodnej cene. Zaregistrujte sa na stránke, kúpte si minimálny kredit a začnite sťahovať úžasné fotky za naozaj bezkonkurenčnú cenu.

Card image cap
(0)

PHOTODUNE

Photodune je stránka spadajúca pod sieť webov firmy Envato, ktorá okrem prémiových fotiek ponúka hudbu, prezentačné videa, webové témy, kód alebo 3D modely. Na photodune je možné objednávať fotografie prostredníctvom paypal účtu. Cena samotnej fotografie závisí od jej rozmeru. Extra malé fotografie stoja dollár, extra veľké sedem dolárov.

Card image cap
(0)

ISTOCK

Istock ponúka milióny dostupných, unikátnych obrázkov a prémiových fotografií. Obrázky môžu byť stiahnuté prostredníctvom istock kreditov, ktoré sú predávané v balíčkoch. Hlavné výhody tejto fotobanky sú jednoduché vyhľadávanie, dobrá kategorizácia a všeobecná prehľadnosť.

Card image cap
(0)

123RF

123rf je fotobanka plná profesionálnych fotiek za dostupné ceny. Portál 123rf je pravidelne aktualizovaný o kreatívne fotografie pre akýkoľvek váš projekt. Za jednorázový poplatok do vybraného plánu dostaneš prístup ku veľkému množstvu kvalitných fotografií vo vysokom rozlíšení vhodných pre web a print. Alternatívne si tiež môžete zakúpiť kredity a sťahovať obrázky v menších množstvách za nízke ceny.

Card image cap
(0)

CREATIVE MARKET

Creative Market je fotobanka odhodlaná ponúkať kreatívne a dostupné fotky a vektorové obrázky. Fotobanka ponúka milióny royalty-free obrázkov, fotiek, vektorov, ilustrácií a video klipov. Nezáleží na tom či si dizajnér, manažér, podnikateľ alebo študent. Creative market má pre teba obrázky pre tvoju webstránku, brožúru, reporty alebo slajdy v top kvalite.

Card image cap
(0)

BIGSTOCKPHOTO

Bigstock je jednoduchý a prehľadný elektronický obchod ponúkajúci kvalitné fotky a obrázky. Bigstock ponúka viac ako 30 miliónov prémiových fotiek a ilustrácií od talentovaných fotografov a umelcov z celého sveta. Zakúpte si balíček kreditov alebo si objednajte ešte dnes konkrétnu fotografiu o ktorú máte záujem.

Card image cap
(0)

MEGAPIXL

Megapixl je fotobanka ponúkajúca milióny fotografií, vektorov a ilustrácií. Táto fotobanka pôsobí už niekoľko rokov a za toto obdobie vybudovala databázu naozaj kvalitných obrázkov pre váš podnik. Na výber máte zakúpenie plánu na stanovené obdobie (mesiac) alebo si môžete zakúpiť konkrétnu fotografiu už od 2$. Okrem iného nájdete na webe užitočné postupy ako použiť kúpne fotografie alebo ilustrácie.

Card image cap
(0)

CANSSTOCKPHOTO

Canstockphoto je jedna z najväčších fotobaniek. Canstockphoto je domovom tisícov profesionálnych fotografov a aktívnych členov tejto komunity. Canstockphoto v mnohom pripomína shutterstock. Na výber máte plány na odoberanie fotiek, ktoré si môžete vybrať v závislosti od množstva fotiek, ktoré potrebujete alebo si môžete jednoducho objednať kredity a kúpiť fotky, ktoré vás oslovili na stránke.

Zdieľaj článok:
ARGO
ARGO

Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com