Hrnček s vlastným motívom

Hrnček s vlastným motívom je ideálnym darčekom pre vás alebo vašich blízkych! Chceš podarovať svojmu priateľovi alebo známemu niečo čo ho prekvapí a bude používať každý deň? Hrnček s vlastným motívom na mieru je pre túto udalosť ako stvorený! Väčšina z nás si nevie predstaviť ráno bez dobrej kávy alebo čaju. Originálna šálka s vašou fotkou alebo textom, ako darček je perfektným riešením ako povedať vášmu blízkemu, “Milujem ťa alebo ťa mám rád!”. Podaruj svojej rodine alebo priateľom niečo čo vyjadrí, ako moc pre vás znamenajú, vždy keď si ráno zalejú šálku dobrej kávy.
Navrhni si pánske tričko s vlastnou potlačou

Navrhni si prekrásny hrnček s vlastným motívom ešte dnes

Ak ste už unavení z vašej všednej šálky, tak prečo si nevytvoríte vlastné originálne hrnčeky s dizajnom na mieru práve teraz? Navrhni si vlastní dizajn a pridaj si svoje fotky na hrnček alebo si vytvor jednoduché hrnčeky s menami tvojej rodiny alebo priateľov.

Ak ťa nenapadá žiadny geniálny nápad ako ohúriť svojich kolegov z práce alebo známych tak stačí iba aby si si vybral z kolekcie už navrhnutých obrázkov umiestených v online kreátore alebo nakúpiť originálne hrnčeky priamo v našom darčekovom obchode.

Okrem vlastného návrhu si môžete vybrať rôzne štýly hrnčekov s tvarom, ktorý sa vám najviac pozdáva. V našom obchode máme hrnčeky aj pre tých najnáročnejších! Nezáleží na tom či sa jedná o šálku na kávu, ktorú používate v práci alebo rodinný hrnček s menami vašich najbližších. Hrnček s originálnym motívom rozžiari každého prestávku na kávu alebo čaj. Aj keď prijímateľ hrnčeka nepije kávu, tak hrnček s vtipným nadpisom alebo obrázkom prestavuje stále úžasný darček. Buďte netradiční a zvoľte namiesto tuctovo vyrábaných vecí, originálny darček v podobe hrnčeka s vlastnou fotkou alebo textom.

Vyber si z našej ponuky originálnych šálok

Vďaka možnosti nahrať nahrať fotky, logá alebo texty je veľmi ľahké vytvoriť hrnček na každú príležitosť. Nezáleží na tom či váš známy použije váš hrnček len na dekoráciu alebo ho naplní lahodnou kávou. Hrnček s vlastným motívom predstavuje skvelý tip na darček. Hlavnou výhodou tvorby hrnčeka v našom kreátore je možnosť:

• Pridať vlastný text, fotku, obrázok alebo firemné logo!
• Pridať akékoľvek množstvo obrázkov do kreátoru.
• Upraviť už existujúce šablóny pre hrnčeky.
• Objednať si a kúpiť hrnček s vlastnou potlačou s dopravou do 5 dní.

V našom obchode je možné nájsť široký sortiment hrnčekov, ktoré sa dajú pár kliknutiami optimalizovať na mieru. Kúp si ešte dnes šálku s vlastnou potlačou a daruj svojim známym, priateľom, rodine, kolegom alebo svojmu šéfovi darček na ktorý nezabudne a bude používať ešte dlhu dobu po svojej oslave. Na výber máme:

• Vianočné hrnčeky
• Narodeninové hrnčeky
• Hrnčeky na deň matiek alebo otcov
• Valentínske hrnčeky a iné.