piatok, 12 apríla, 2024
ÚvodFilmyTop 10 - Najkrajšie 3D rozprávky od Disney

Top 10 – Najkrajšie 3D rozprávky od Disney

Ak premýšľate nad vhodnou rozprávkou pre vaše dieťa, tak tento výber 3D rozprávok od Disney Vám určite skráti vaše hľadanie. Štúdio Walta Disneyho počas rokov vydalo veľké množstvo 3D príbehov pre deti, ktoré vynikajú vizuálnym spracovaním, ale aj kvalitným dejom. Ak myslíte, že v tomto zozname chýba nejaká dobrá rozprávka, tak ju môžete napísať do komentáru pod článkom.

Zvoľ top desiatku

(1)

Ľadové kráľovstvo / Frozen (2013)

Elsa pomocou magických schopností pričaruje zimu do Mesta Arendelle. Jej sestra Anna sa ju rozhodne hľadať, aby prelomila zimné kúzlo, pričom na svojej ceste stretne horolezca Kristoffa, snehuliaka Olafa a soba Svena.

(1)

Na vlásku / Tangled (2010)

V rozprávke Na vlásku, je krásna princezná so zlatými vlasmi uväznená vo veži. Jedného dňa sa rozhodne vzoprieť príkazom svojej matky a utečie pričom na svojej ceste stretne zaujímavého cudzinca.

(1)

Encanto (2021)

V rámci rozprávky Encanto sledujeme príbeh rodiny Madrigalovcov žijúcich v čarovnom dome, ktorý je ukrytý v horskej dedine. Každé dieťa v rodine má čarovné schopnosti vďaka domu, v ktorom bývajú, ale jedného dňa začne mágia domu slabnúť.

(1)

Wall-E (2008)

Vo vzdialenej budúcnosti ľudia opustia zem, ktorá je pokrytá odpadom. Po pár storočiach ostane na zemi už len jeden robot na upratovanie odpadu s menom WALL-E. Jedného dňa je ale na zem vyslana EVE, prieskumný robot, ktorá má nájsť dôkaz či je zem obyvateľná.

(0)

Moana (2016)

Hlavná postava Moanasa rozhodne zachrániť dedinu, v ktorej býva pre skazou, ktorá ničí všetko živé. Vydá sa plaviť po oceáne, kde sa stretne s polobohom Maui-m, ktorý jej pomáha perkonávať rôzne prekážky.

(0)

Ratatouille (2007)

Potkan menom Remy sa rozhodne stať veľkým kuchárom napriek prianiam jeho rodiny. Pri potulovaní Parížom sa ocitne v reštaurácií Auguste Gusteau, kde ho uväzní upratovač, z ktorého sa neskôr stane kuchár vďaka Remy-ho pomoci.

(0)

Haľadá sa Nemo (2003)

Morská ryba menom Marlin, ktorá žije pri pobreží stratí svojho syna Nema. Nemo je chytený rybárskou loďou a predaný zubárovi do jeho kancelárie v Sydney. Marlin sa rozhodne zachrániť syna a na ceste otvoreným morom stretne rôznych priateľov.

(0)

Ako vycvičiť draka (2010)

Mladý viking Hiccup sa chce pridať k boju proti drakom organizovaným mestom, v ktorom žije. Jeho otec, ktorý je zároveň veliteľ mesta, mu to nepovolí a tak sa Hiccup rozhodne ísť do boja sám, pričom pomocou vynálezu zostrelí tajomného draka, ktorého sa nevie prinútiť zabiť.

(0)

Príšerky s.r.o (2001)

Mesto Monstopolis, v ktorom žijú príšerky Mike and Sulley je poháňané strachom a krikom detí. Všeobecným faktom je, že deti sú toxické pre príšerky, ale neskôr Sulley zistí pri práci, že to nemusí byť až taká pravda.

(0)

Rodina úžasných (2004)

Mr. Incredible a Elastigirl sú superhrdinovia, ktorí sa po 15 rokov rozhodli ukončiť superhrdinovanie a začať žiť normálny život so svojimi troma deťmi. Ich oddych, ale netrvá dlho, keď Mr. Incredible dostane záhadnú správu, aby navštívil vzdialený ostrov.

ARGO
ARGOhttps://www.argo.sk
Výbery najlepších aplikácií, filmov, hier a hudby. V prípade, že chcete mať vašu vlastnú top 10-ku na Argu, tak nám napíšte na www.argo.sk@gmail.com
PODOBNÉ PRÍSPEVKY

POPULÁRNE PRÍSPEVKY

ORIGINÁLNA POTLAČ