Elegantné tričko slovakia

tričko slovakia mikina slovakia

Drvivá väčšina internetových obchodov ponúkajúcich tričká na Slovensku používa cliparty alebo voľne dostupnú grafiku pre návrh oblečenia. Tričká s motívom Slovenska nie sú žiadnou veľkou výnimkou.
Pri zbežnom hľadaní v e-shopoch nájdeme desiatky tričiek s tým istým voľne dostupným znakom Slovenska. Keďže ako grafici sme chceli prísť s niečim originálnym a kreatívnym, tak nás napadlo použiť pre tričko slovakia a mikiny slovakia siluety našich najvýznamnejších stavieb. Keďže Slovensko je plné krásnych stavieb, tak nám zabralo istú chvíľu vybrať pamiatky, ktoré by najviac špecifikovali našu krásnu krajinu. Po zvolení tých najlepších sme ich netradične uložili do kruhu reprezentujúceho zemeguľu. Nakoniec ako čerešnička na torte prišlo vloženie názvu našej krajiny do stredu motívu a dizajn bol viac menej hotový.
I love slovensko tričkoAk ste už unavení z okúkaných dizajnov I love Slovakia, tak potom máte možnosť si kúpiť náš jednoduchý a profesionálny dizajn pre vaše tričko alebo mikinu.

od admin

Grafický dizajnér, ilustrátor a programátor. Miluje prírodu a všetky formy digitálneho umenia. Môžete ho sledovať na Facebooku, Google+ alebo twittery.