30+ nápadov na váš originálny hrnček

Neexistuje nič lepšie ako posedenie so šálkou kávy. Káva nám vnáša mnoho myšlienok do našich myslí. Kávu pijeme v rôznych prostrediach, pri rôznych príležitostiach a vždy je to pre nás veľkým zážitkom. Avšak, premýšľali ste už niekedy o hrnčeku, z ktorého pijete vašu kávu? V dnešnej dobe sú ľudia omnoho viac všímaví pri tom, čo používajú. A rovnako si všímajú aj hrnčeky, z ktorých pijú svoj obľúbený nápoj. Ak máte záujem dozvedieť sa o rôznych kreatívnych návrhoch, ktorými by ste mohli ozdobiť vaše hrnčeky, potom si prečítajte celý tento článok. Nebojte sa, nezaberie vám to veľa času.

Originálny hrnček 01

Originálny hrnček 02

originálny pohár 9

Hrnčeky na kávu sú v dnešnej dobe osobnou záležitosťou a sú veľmi žiadané. Lepšie povedané, vyjadrujú o nás omnoho viac, než si myslíme. Ak navrhujete váš originálny hrnček, očividne bude niesť aj vaše charakteristiky. Môžete vymyslieť návrh vášho hrnčeka vaším vlastným kreatívnym spôsobom. Ak je káva súčasťou vášho každodenného života, určite ho budete mať vždy so sebou.
Hrnčeky môžu byť navrhnuté rôznymi spôsobmi. V prípade, že máte radi internet, tak si váš originálny hrnček môžete vyzdobiť návrhom dátovej karty, alebo ak vás zaujíma móda, potom môžete váš hrnček ozdobiť štýlovými módnymi návrhmi. Váš hrnček tak bude omnoho viac jedinečný. Avšak ak máte radšej jednoduché veci, ani vtedy sa nemusíte ničoho obávať, pretože môžete na svoj hrnček použiť minimalistický návrh stvorený ako pre vás. Takže nezáleží na tom, aký ste a čo máte radi, pretože môžete nájsť pre seba dokonalý návrh.

kreatívny hrnček 05
originálny hrnček 04

originálny hrnček 03

Existuje viacero spôsobov ako vytlačiť grafické návrhy alebo obrázky na hrnčeky, avšak stále tu sú ľudia, ktorí preferujú vyrábať si ich sami. Vlastná výroba návrhu hrnčeka je naozaj veľmi zaujímavá a aj keď ste to pred tým nerobili, jednoducho to skúste. Aj keď sa maľovanie hrnčekov môže zdať ako niečo jednoduché čo by zvládlo aj dieťa, opak je pravdou. Ak to skúsite, zistíte, aké je to náročné. Hrnčeky sú takisto skvelým darčekom pre milovanú osobu alebo niekoho, kto je vám blízky. A keď niekoho obdarujete niečím, čo ste vlastnoručne vytvorili, vždy to bude jedinečné.
štýlový hrnček 7

kreatívny hrnček 06

Čo sa týka návrhov, existuje mnoho typov, ktoré môžete vyskúšať. Sú tu všetky typy návrhov na jednom mieste. Taktiež existujú aj rôzne spôsoby, ktorými môžete ozdobiť svoje hrnčeky. Môžete vyskúšať keramiku, brúsenie alebo kreslenie. Ale pamätajte, že je potrebné po vytvorení návrhu hrnček ohriať, aby bol návrh trvalý. Pri navrhovaní dizajnu hrnčeka najviac záleží na tom, ako vniesť vašu kreativitu do toho. Čím viac budete kreatívny, tým viac bude váš návrh jedinečný a atraktívny. Ale zapamätajte si, že predtým ako niečo vyskúšate, mali by ste si pozrieť viaceré návrhy a to je dôvod, prečo sme prišli s týmto článkom.

originálna šálka 12
originálny pohár 8
štýlový pohár 11

Máme tu kolekciu rozličných typov návrhov, ktoré patria medzi najžiadanejšie. Nájdete tu jednoduché návrhy, ktoré sú veľmi minimalistické. Oproti tomu, tu takisto môžete nájsť aj niečo viac unikátne. Ak máte slabosť pre kreativitu, potom tu môže nájsť rôzne kreatívne návrhy. Ani zábavné návrhy nie sú výnimkou. Takže predtým ako sa rozhodnete o vašom návrhu, ktorý chcete použiť, je lepšie, ak si to premyslíte, pretože tu pre vás existuje veľa možností.

štýlový pohár 10

originálna šálka 12

Zdroj: Obrázky prevzaté z portálu www.pinterest.com

od admin

Grafický dizajnér, ilustrátor a programátor. Miluje prírodu a všetky formy digitálneho umenia. Môžete ho sledovať na Facebooku, Google+ alebo twittery.