Grafické štúdio & Internetový marketing Žilina

Tvorba grafických návrhov na mieru!
Naša ponuka

Ponúkané služby

Firemná identita

Tvorba firemnej identity a podnikových tlačovýn je našou špecializáciou. Nie je nič vzrušujúcejšie ako vytvorenie firemnej značky od základov. Vytvorený vizuálny dizajn vašej firmy vieme preniesť na všetky typy tlačových médií a dokážme vdýchnuť dušu vašim produktom.

Tvorba web stránok

Profesionálna tvorba web stránok s dizajnom na mieru, založená na kvalitných a osvedčených redakčných systémoch. Responzívna forma webstránok poskytuje možnosť zobraziť stránky na akomkoľvek zariadení. K webovej prezentácií obdržíte postup ako jednoducho editovať vzhľad a texty v redačknom systéme.

Grafické práce

Naše online štúdia sa snaži vždy ponúkať najkvalitnejšie grafické a tlačové materiály pre spoločnosti a neziskové organizácie. Profesionálnymi a kreatívnymi propagačnými materiálmi vyšlete svojim zákazníkom jasnú správu, že ste pripravení ponúkať kvalitné a bezpečné služby respektíve tovary.

Referencie

Výber zo zrealizovaných projektov

FX investment

Logo dizajn (grafický návrh)

Nanič vlasy

Logo dizajn (grafický návrh)

Organické hnojivá

Logo dizajn (grafický návrh)

Katalóg právnikov

Tvorba web stránky (Dizajn+kód)

Sauny patrik

Tvorba web stránky (Dizajn+kód)

Použité učebnice

Tvorba web stránky (Dizajn+kód)

Superior Traffic Service

Printový dizajn

Korytnica

Printový dizajn

Zamagro

Printový dizajn

O nás

Pár slov o našom online štúdiu

Argo.sk ponúka okrem nádherných darčekových predmetov a interiérových doplnkov aj full servisové reklamné služby. Sme schopní vám podať pomocnú ruku s vývojom webstránok, printovým dizajnom, firemnou identitou, 3D vizualizáciou alebo audiovizuálnou tvorbou. Sme profesionáli s niekoľko ročnými skúsenosťami v oblasti firemnej propagácie a zanietení nadšenci umenia a vizuálnej tvorby. V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať s akýmkoľvek vašim dotazom.

Benefity

Snažíme sa ponúkať len tie najkvalitnejšie služby

Kreatívne návrhy

Jedným z hlavným cieľom nášho grafického štúdia je maximálna spokojnosť zákazníka. Všetky nami vytvárané vizuálne materiály majú okrem jednoduchosti odkomunikovaných informácií aj unikátny a kreatívny dizajn. Pri každom projekte garantujeme našim klientom posunutie a spropagovanie ich značky/produktu ďaleko pre ich konkurenciou.

Zákaznícka podpora

Ak máte akýkoľvek nápad, ktorý by ste radi zrealizovali a neviede ako ho správne odkomunikovať, neváhajte nás osloviť a my sa vám budeme snažiť poskytnúť naše cenné skúsenosti a rady na poli vizuálnej propagácie. Naše štúdio ponúka v rámci dosiahnutia očakávaní a spokojnosti klientov, neobmedzený počet revízií v rámci tvorby grafických návrhov.

Výhodná cena

Pri tvorbe projektov používame najnovšie technológie a outsourcing, ktorý nám umožní poskytovať výhodné ceny za naše ponúkané služby. Naší klienti sú vždy nad mieru spokojní s ich profesionálne odvedenými grafickými materiálmi za dostupné ceny. Ak si nie ste istí či vás rozpočet bude stačiť na vypracovanie daného projektu, kľudne nás oslovte a my sa vám budeme snažiť poskytnúť ponuku na mieru.

Milujeme umenie, realizujeme vaše nápady, je mottom, ktorému náš tím našich skúsených grafikov prikladá hlavný význam.

Kontaktujte nás

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať v prípade záujmu o spoluprácu na tvorbe vášho projektu.

Argo - Grafické štúdio Žilina

E-mail: argo.obchod@gmail.com